Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 1 TB. M.2 är formfaktorn på SSD:n.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Seagate Game Drive for PS5 ZP1000GP3A4001 1TB är -, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Börjar det bli dags att uppgradera lagringen i stationära datorn så kan du kolla på denna interna SSD. Hårddisken rymmer 1 TB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier. Modellens läs- och skrivhastighet ligger på 7300 MB respektive 6000 MB, vilket är ett mått på hur snabbt det går att läsa och skriva filerna på disken.
Uppgradera din existerande lagring till denna SSD-enhet och du får en strömsnålare och tystare hårddisk än t.ex. en HDD-disk. Lagringskapaciteten ligger på 1 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 7300 MB respektive 6000 MB.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Game Drive for PS5 ZP1000GP3A4001 1TB. I kategorin hårddiskar är det här i dagsläget en av de allra mest populära produkterna på PriceRunner och just nu kostar Game Drive for PS5 ZP1000GP3A4001 1TB 1850.00 kr.. Den har ett högt snittbetyg på 5 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Seagate Game Drive for PS5 ZP1000GP3A4001 1TB |
| Märke | Seagate |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 47.0 g |
| Bredd | 24.2 mm |
| Höjd | 9.8 mm |
| Djup | 80.2 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-01 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| Flashminne | 3D TLC |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 800000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 1000000 IOPS |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1800000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 7300 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 6000 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 1275 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .