Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här är en SSD-disk med lagringskapacitet på 2 TB. Formfaktorn på SSD:n är M.2.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital Black SN850X WDS200T2X0E 2TB är 3 453 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 10 jämförda butiker.
Är det dags att uppgradera lagringen i stationära datorn så kan du kolla på denna interna SSD. 7300 MB respektive 6600 MB är enhetens läs- och skrivhastighet, detta förklarar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken. Med en SSD-enhet helt fri från rörliga delar så blir hårddisken både strömsnål och okänslig mot vibrationer.
Solid State Drive förkortas SSD och är konstruerad precis som ett USB-minne med flera minnesmoduler. Ersätt din gamla hårddisk eller expandera lagringen med denna SSD-enhet från Western Digital. Lagringskapaciteten ligger på 2 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 7300 MB respektive 6600 MB.
Sammantaget är Western Digital Black SN850X WDS200T2X0E 2TB en modell med bra egenskaper. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för närvarande har ett lägsta pris på 3453.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital Black SN850X WDS200T2X0E 2TB |
| Märke | Western Digital |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 7.5 g |
| Bredd | 80.0 mm |
| Höjd | 2.38 mm |
| Djup | 22.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-01 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 2000 GB |
| Flashminne | 3D TLC |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 1200000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 1100000 IOPS |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 7300 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 6600 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 1200 TB |
| Cacheminne | 2000 MB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .