Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 1 TB. Den ger dig tillgång till filerna när du behöver dem.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Kingston XS1000 1TB USB 3.2 Gen 2 är 1 499 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 21 jämförda butiker.
Vill du utöka den interna lagringen i din laptop kanske modellen från Kingston är ett bra alternativ. Läs- och skrivhastigheten för SSD:n ligger på 1050 MB respektive 1000 MB. Det är ett mått som berättar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken. Hårddisken rymmer 1 TB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier.
Kingston har här en SSD framtagen för att monteras internt. En SSD har bättre prestanda än en HDD-disk. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 1 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 1050 MB respektive 1000 MB.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Kingston XS1000 1TB USB 3.2 Gen 2. Om du prisjämför Kingston XS1000 1TB USB 3.2 Gen 2 på PriceRunner ser du att den kostar för närvarande är 1499.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet.. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Kingston XS1000 1TB USB 3.2 Gen 2 |
| Märke | Kingston |
Specifikationer | |
| Storlek | 1000 GB |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 1050 MB/s |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
| Skrivhastighet | 1000 MB/s |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 28.7 g |
| Bredd | 69.5 mm |
| Höjd | 32.6 mm |
| Djup | 13.5 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-08-07 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .