Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här hårddisken från Western Digital rymmer 4 TB lagring. Den ger dig lagringskapacitet som kan användas för att lagra och organisera alla typer av filer på en och samma plats.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital My Passport 4TB External Hard Drive USB 3.0 är 1 358 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 20 jämförda butiker.
Börjar det bli dags att uppgradera lagringen i bärbara datorn så kan du kolla på denna interna hårddisk. Hårddisken rymmer 4 TB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier.
Den mekaniska hårddisken från Western Digital är framtagen för att monteras i en dator och ger dig prisvärd lagring. Den rymmer 4 TB och den ansluts med USB-A-anslutning.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Western Digital My Passport V3 USB 3.0 4TB. Om du prisjämför Western Digital My Passport V3 USB 3.0 4TB på PriceRunner ser du att den kostar i dagsläget 1358.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Western Digital My Passport V3 USB 3.0 4TB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital My Passport 4TB External Hard Drive USB 3.0 |
| Märke | Western Digital |
Specifikationer | |
| Storlek | 4000 GB |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.0 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 210.0 g |
| Bredd | 75.0 mm |
| Höjd | 19.2 mm |
| Djup | 107.2 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-01-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .