Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 1 TB. Den här modellen har formfaktor 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på PNY CS900 Series 2.5 SATA III 1TB är 1 315 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 13 jämförda butiker.
Behöver du uppgradera lagringen i laptopen så kan du kolla på denna interna SSD. Hårddisken rymmer 1 TB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier. 535 MB respektive 515 MB är enhetens läs- och skrivhastighet, detta förklarar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken.
PNY CS900 SSD7CS900-1TB-RB 1TB är en SSD-enhet och med den i datorn får en snabbare dator med ett modernare minne. Den rymmer 1 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 535 MB respektive 515 MB.
Som du förstår så är PNY CS900 SSD7CS900-1TB-RB 1TB en SSD med många praktiska specifikationer. Du kan prisjämföra den här SSDn här på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 1315.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4.6 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | PNY CS900 Series 2.5 SATA III 1TB |
| Märke | PNY |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Bredd | 100.0 mm |
| Höjd | 7.0 mm |
| Djup | 69.9 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-02-22 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| Flashminne | 3D TLC |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 2000000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 535 MB/s |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 515 MB/s |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .