Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med 2 TB lagring är den här hårddisken ett bra val för dig som behöver mer utrymme. Formfaktorn på hårddisken är 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Toshiba Canvio Ready 2.5" USB 3.2 2TB är 989 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Om du behöver ersätta din gamla hårddisk kan den här modellen från Toshiba vara ett bra val. Formfaktorn för den här hårddisken är 2.5" och beskriver den fysiska storleken på hårddisken. Traditionellt så har hårddisken varit det bästa sättet att lagra mycket data eftersom de har varit prisvärda och med hög lagringskapacitet.
För dig som prioriterar större lagringsutrymme passar den här HDD-disken kanske bra. Den är gjord för att monteras internt. Du kan lagra material på upp till 2 TB och den ansluts med USB-A-anslutning.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Toshiba Canvio Ready 2.5 "USB 3.2 2TB. Om du prisjämför den här hårddisken på PriceRunner ser du att den kostar i dagsläget 989.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Toshiba Canvio Ready 2.5" USB 3.2 2TB |
| Märke | Toshiba |
Specifikationer | |
| Storlek | 2000 GB |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 149.0 g |
| Bredd | 78.0 mm |
| Höjd | 14.0 mm |
| Djup | 109.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-12-03 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .