Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Bildskärmen har en skärmstorlek på 22 tum och en TN-panel som är den vanligaste i dagsläget. Med ett bildförhållande på 16:9 så får du en standardskärm.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Fujitsu B22T-7 är 6 678 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Den här modellen har en skärm med en storlek på 21,5" och är av typen LED. Skärmen använder sig av lysdioder för att rita upp bild på skärmen. Den har en uppdateringsfrekvens på 76 Hz och modellens responstid är 5 ms. Om du vill montera skärmen på väggen kan du använda VESA-fästen.
Med 21,5" är skärmstorleken ganska vanlig och fungerar till de flesta typer av sysslor. Bildförhållandet för skärmen är 16:9, vilket lämpar sig för dig som vill spela eller kolla film på skärmen. Panelen är av typen TN. Denna typ av panel är vanligt inom e-sport eftersom de ofta har låg responstid.
En skärms responstid och uppdateringsfrekvens är vanliga specifikationer att titta på när man jämför skärmar. Uppdateringsfrekvensen för den här modellen ligger på 76 Hz och det passar det mesta, även spel med ganska hög upplösning. En responstid på 5 ms är högt och ger ett bra flöde utan lagg på skärmen.
Som du förstår så är B22T-7 en skärm med många praktiska specifikationer. Du kan prisjämföra den här bildskärmen här på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 6677.50 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här bildskärmen till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Fujitsu B22T-7 |
| Märke | Fujitsu |
Specifikationer | |
| Paneltyp | TN |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 176.0 ° |
| Typ | Standard |
| Färg | Grön, Svart |
| Högtalare | Ja |
| Skärmstorlek | 21.5 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 170.0 ° |
| Responstid | 5 ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Pixelstorlek | 0.248 mm |
| Responstid (exakt värde) | 5.0 ms |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 76 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 250.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (i drift) | 22 W |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 5 st |
| Ethernet | Nej |
| DVI antal | 1 |
| VGA antal | 1 |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Ja |
| DisplayPort | Nej |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | TCO 6.0 |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Bredd | 51.6 cm |
| Djup med stativ | 20.0 cm |
| Höjd med stativ | 33.9 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2013-03-04 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .