Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna bildskärm har en av de bästa responstiderna på bara 1 ms. Vill du skruva upp den på väggen så kan du använda VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Senetic
Samsung Odyssey LS49CG934SUXEN computer monitor 124.5 LS49CG934SUXEN
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung Odyssey G9 S49CG934SU är 12 095 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 14 jämförda butiker.
Skärmen från Samsung har många arbetsområden och har en en VA-panel för bästa betraktningsvinklar. Den kommer med USB-portar , något som är smidigt då du ska koppla in olika enheter, exempelvis ett tangentbord.
Vill du kunna jämföra med kompisarna och ha störst skärm ska du satsa på denna 32 tum-skärm från Samsung. Panelen är av typen VA och ger bästa färgåtergivning. För en bättre färgupplevelse så har den här skärmen HDR(High Dynamic Range).
Monitorn kommer i en stilren svart design.
Som du förstår så är Samsung 49" Odyssey G9 OLED en skärm med många praktiska egenskaper. Om du prisjämför Samsung 49" Odyssey G9 OLED på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 12095.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna. Om man jämför modellens pris med resten av kategorin så är den dyrare än de flesta andra, men med tanke på egenskaperna får du en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung Odyssey G9 S49CG934SU |
| Märke | Samsung |
Specifikationer | |
| Paneltyp | OLED |
| Kontrast | 1000000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Silver |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium Pro |
| Bild-i-Bild (PIP) | Ja |
| Skärmstorlek | 49.0 " |
| Energiklass | G |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 0.03 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.234 mm |
| Responstid (exakt värde) | 0.03 ms |
| Upplösning | 5120x1440 (UltraWide) |
| Uppdateringsfrekvens | 240 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 250.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 10 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 32:9 |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Skärmkrökning | 1800R |
| Böjd skärm | Ja |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.4 |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 3 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.1 |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Mått | |
| Djup utan stativ | 18.1 cm |
| Vikt med stativ | 12.6 kg |
| Bredd | 119.5 cm |
| Djup med stativ | 28.4 cm |
| Höjd utan stativ | 36.5 cm |
| Höjd med stativ | 52.9 cm |
| Vikt utan stativ | 8.8 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-08-31 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .