Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här skärmen från ASUS har en design som smälter in i de flesta miljöer. Modellen är kompatibel med VESA-fäste, vilket är standard för att skruva upp skärm på vägg.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på ASUS TUF Gaming VG34VQL3A 34" är 3 585 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 17 jämförda butiker.
Den här skärmen har en bra förmåga att återge färger.
Den här modellen kommer med inbyggda högtalare vilket kan vara smidigt vid exempelvis videosamtal. Bildförhållandet för skärmen är 21:9 (UltraWide).
Är du ute efter en skärm som går att vinkla så har du hamnat rätt. Den här bildskärmen är designad i svart.
Sammantaget är ASUS TUF Gaming VG34VQL3A en skärm med bra egenskaper. Om du prisjämför ASUS TUF Gaming VG34VQL3A på PriceRunner ser du att den för närvarande kostar 3584.81 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör ASUS TUF Gaming VG34VQL3A till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | ASUS TUF Gaming VG34VQL3A 34" |
| Märke | ASUS |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 4000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium Pro |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 34.0 " |
| Energiklass | F |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.232 mm |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 3440x1440 (UltraWide) |
| Uppdateringsfrekvens | 180 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 400.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 21:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skärmkrökning | 1500R |
| Böjd skärm | Ja |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-09-14 |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 3 st |
| Antal DisplayPort | 2 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.0 |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.3 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 27 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 11.1 cm |
| Vikt med stativ | 8.1 kg |
| Bredd | 80.8 cm |
| Djup med stativ | 25.0 cm |
| Höjd utan stativ | 36.4 cm |
| Höjd med stativ | 54.1 cm |
| Vikt utan stativ | 5.8 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .