Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 2 TB. Den här modellen har formfaktor 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00-G25 2TB är 3 226 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Idag lagrar vi mer och mer digitalt och då kan en ny intern SSD vara precis det du behöver för att hålla koll på bilder och filmer. Modellens läs- och skrivhastighet ligger på 560 MB respektive 530 MB, vilket är ett mått på hur snabbt det går att läsa och skriva filerna på disken. Den här modellen är utrustad med SSD (Solid State Drive) för bästa möjliga prestanda.
Vill du ha en tyst och energieffektiv hårddisk får du det i den här SSD-enheten. Tack vare konstruktionen presterar SSD bättre än HDD-diskar. Du kan lagra material på upp till 2 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 560 MB respektive 530 MB.
Som du förstår så är SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00-G25 2TB en SSD med många praktiska specifikationer. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den just nu har ett lägsta pris på 3226.25 kr. Den har ett bra snittbetyg på 4.7 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00-G25 2TB |
| Märke | SanDisk |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Bredd | 70.0 mm |
| Höjd | 7.0 mm |
| Djup | 100.5 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-08-04 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 2000 GB |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 95000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 84000 IOPS |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 560 MB/s |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 530 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 500 TB |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .