Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 4 TB. Formfaktorn på SSD:n är M.2.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4TB är 6 908 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 15 jämförda butiker.
Idag lagrar vi mer och mer digitalt och då kan en ny intern SSD vara precis det du behöver för att få plats med dina program eller dokument. Cacheminnet för den här modellen ligger på 4,000 MB. Hårddisken rymmer 4 TB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier.
Uppgradera din existerande hårddisk till denna SSD och du får en strömsnålare och tystare hårddisk än t.ex. en HDD-disk. Lagringskapaciteten ligger på 4 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 7450 MB respektive 6900 MB.
Som du märker så finns mycket bra att säga om 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4TB. I kategorin hårddiskar är det här för närvarande en topprankad produkt på PriceRunner och för tillfället kostar 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4TB 6908.00 kr.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4TB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4TB |
| Märke | Samsung |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Strömförsörjning | |
| Effektförbrukning (genomsnitt) | 6.5 W |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 9.0 g |
| Bredd | 22.0 mm |
| Höjd | 2.3 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-03-05 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 4000 GB |
| Flashminne | TLC |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 1600000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 1550000 IOPS |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1500000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 7450 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 6900 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 2400 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .