Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 2 TB. Formfaktorn på SSD:n är M.2.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Seagate Game Drive for PS5 ZP2000GP3A2001 2TB är 3 357 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Om du behöver utöka din interna lagring kan det vara en god idé att införskaffa dig en ny intern SSD. Läs- och skrivhastigheten för SSD:n ligger på 7300 MB respektive 6900 MB. Det är ett mått som berättar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken. Med en lagringskapacitet på 2 TB har du alla förutsättningar för att kunna spara bilderna från semesterresan tillsammans med dina favoritfilmer.
Är du ute efter en tyst och strömsnål hårddisk får du det i den här SSDn. Tack vare konstruktionen presterar SSD bättre än HDD-diskar. Den rymmer 2 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 7300 MB respektive 6900 MB.
Som du förstår så är Game Drive for PS5 ZP2000GP3A2001 2TB en SSD med många praktiska egenskaper. I kategorin hårddiskar är det här för närvarande en topprankad modell på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 3357.00 kr.. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Seagate Game Drive for PS5 ZP2000GP3A2001 2TB |
| Märke | Seagate |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 46.7 g |
| Bredd | 24.2 mm |
| Höjd | 11.1 mm |
| Djup | 80.9 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-03-20 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 2000 GB |
| Flashminne | 3D TLC |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 1000000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 1000000 IOPS |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1800000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 7300 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 6900 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 2550 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .