Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Sony KD-75X85LU är 12 590 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sony KD-75X85LU |
| Märke | Sony |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 75.0 " |
| Lanseringsår | 2023 |
| Operativsystem | Google TV |
| Energiklass HDR | G |
| Färg | Silver |
| Energiklass | F |
Bild | |
| ALLM | Ja |
| Bakbelyst LED | Ja |
| HFR | Nej |
| WCG | Nej |
| Bildförbättringsteknik | Ja |
| Local dimming | Nej |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skärmteknik | LED |
| HDR-typ | HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Videofiler som stöds | HEVC/H.265, VP9, AVC/H.264 |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Ja |
| ARC | eARC |
| Funktioner | Inspelningsfunktion via USB (PVR) |
| Röstassistent | Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Nej |
Skärm | |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Skärmupplösning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
Anslutningar | |
|---|---|
| Antal Komposit | 1 st |
| MHL | Nej |
| USB version | USB 2.0 |
| Anslutningar | RJ45 (LAN), Optisk S/PDIF, HDMI, Komposit |
| HDMI-version | 2.0b, 2.1 |
| CEC | Nej |
| Antal HDMI | 4 st |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Atmos, DTS digital surround |
| Högtalareffekt (total) | 20 W |
| Högtalartyp | Stereo |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlöst & Streaming | Chromecast, AirPlay |
| Smarta hem system | Apple HomeKit, Amazon Alexa |
| Wi-Fi | Ja |
Tuner | |
| TV-mottagare | Dubbla mottagare |
| Digital TV-mottagare | DVB-T2, DVB-S2 |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 300x300 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 103.7 cm |
| Vikt (utan stativ) | 34.3 kg |
| Höjd (utan stativ) | 96.0 cm |
| Djup (med stativ) | 39.9 cm |
| Bredd | 167.1 cm |
| Vikt (med stativ) | 35.8 kg |
| Djup (utan stativ) | 5.9 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-04-29 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .