Panasonic TX-55MX700E
Panasonic TX-55MX700E
Jämför
55" LED, 3840x2160 (4K Ultra HD), Smart TV
Placering
797
i
TV
Prova flexibla betalningar medKlarna
Hages
Panasonic TX-55MX700E
Fri frakt
Annons
Att låna kostar pengar!
Relaterade produkter
Vi har plockat fram ett urval av produkter som kanske skulle intressera dig.
Om produkten
Jämför:
Specifikationer
Produkt
ModellnamnPanasonic TX-55MX700E
MärkePanasonic
Specifikationer
55.0 "
Lanseringsår2023
OperativsystemGoogle TV
Energiklass HDRG
FärgSvart
E
Uppdateringsfrekvens50 Hz
Bild
Ja
Ja
Bildförhållande16:9
Nej
Nej
BildförbättringsteknikJa
Bildfiler som stödsJPEG/JPG, BMP, GIF, PNG
HDRJa
3DNej
LED
HDR-typHLG, HDR10, Dolby Vision
Funktioner
RöststyrningJa
eARC
FunktionerHbbTV Support
RöstassistentGoogle Assistant
Skärm
3840x2160 (4K Ultra HD)
Design
SkärmformPlatt
Elkonsumtion
Energiförbrukning (standby)0.5 W
64.0 W
Anslutningar
Antal USB-A2 st
USB versionUSB 2.0
Anslutningar3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI
HDMI-version2.1
2.2
Antal HDMI3 st
Ljud
SurroundljudformatDTS, Dolby Atmos, Dolby AC-4, Dolby Digital
Högtalareffekt (total)20 W
HögtalartypStereo
LjudfilformatMPEG, MP3, AAC, FLAC, OGG, WAV
Trådlöst
BluetoothJa
Trådlöst & StreamingChromecast
Wi-FiJa
Tuner
TV-mottagareDigital, Analog
CI+
DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T
CI+ version1.4
Kompatibilitet
VESA-mått200x200 mm