Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Panasonic SC-HTB254 är 2 690 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Panasonic SC-HTB254 ger ett kraftfullare ljud än tevens inbyggda högtalare. Ljudbilden med denna hemmabio målas upp framför dig och låter dig ta del av en härligt filmupplevelse. Subwoofern ger extra djup till ljudet vid explosioner och tyngd när det behövs. Panasonic SC-HTB254 är ett system som förhöjer tv-ljudet till nya nivåer och ger en större filmupplevelse.
Soundbars har blivit vanligare för att förstärka filmen och finns i väldigt många hem. Denna soundbar brer ut ljudet från två kanaler, en förekommande typ av kanalseparation som är. Subwoofern ger tyngd och byxfladder till filmerna. Detta är en hemmabio som i all enkelhet ger en större känsla när det vankas film.
Du kopplar samman spelaren med hemmabion med en optisk kabel. En anslutning som används ganska flitigt vid sidan av HDMI. Systemet finns att tillgå endast i färgen svart. Men inte så konstigt då det är den absolut vanligaste och mest klassiska färgen inom hemmabio och dess komponenter.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Panasonic SC-HTB254. Panasonic SC-HTB254 kostar 2690.00 kr och är en topprankad hemmabiosystem sett till popularitet på PriceRunner. Den har ett bra snittbetyg på 4.4 av 5, och dess komponenter gör att den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Panasonic SC-HTB254 |
| Märke | Panasonic |
| Typ | Soundbars |
Typ | |
| Subwoofer | Ja |
| Anslutning till subwoofer | Trådlös |
| Subwoofer-konstruktion | Basreflex |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| 3D | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Nej |
| Automatisk ljudkalibrering | Nej |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| DSP | Nej |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Appstyrning | Ja |
Anslutningar | |
| HDMI Pass-Through | Nej |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 st |
| Anslutningar | USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| Utgångar | HDMI |
| Antal HDMI Out | 1 st |
Högtalarelement: Antal & Storlekar | |
| Antal element på soundbar | 2 |
Trådlöst | |
|---|---|
| NFC | Nej |
| Bluetooth-codec | SBC |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Bluetooth-version | 2.1 |
| Appkompabilitet | Tillverkarens egna |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (drift) | 15.0 W |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
Ljud | |
| Surroundljudformat | DTS digital surround, Dolby Digital |
| Kanalseparation | 2.1 |
Mått | |
| Vikt (subwoofer) | 4.4 kg |
| Bredd (soundbar) | 45.0 cm |
| Höjd (soundbar) | 5.1 cm |
| Djup (subwoofer) | 30.7 cm |
| Vikt (soundbar) | 1.6 kg |
| Höjd (subwoofer) | 45.1 cm |
| Bredd (subwoofer) | 9.7 cm |
| Djup (soundbar) | 13.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-07-09 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .