Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Sony HT-SD40 är 2 799 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
I Sony HT-SD40 från Sony har du en soundbar som ger mer inlevelse i filmer och spel. Sony HT-SD40 placerar dig framför en njutbar filmupplevelse med en stor ljudbild. Subwoofern ger extra djup till ljudet vid explosioner och tyngd när det behövs. Detta är ett system för att få ett större tv-ljud och en härligare filmkänsla.
Soundbars har blivit vanligare för att förstärka filmen och spelen och finns i väldigt många hem. Glöm surround och teknik. Här är det en klassisk uppsättning av två kanaler som ger filmen mer liv och förhöjer filmkänslan. Subwoofern ger tyngd och byxfladder till filmerna och spelen. Detta är en hemmabio som i all enkelhet ger en större känsla när det vankas film.
Du ansluter hemmabion och spelaren tillsammans med hjälp av en optisk kabel. En anslutning som används ganska flitigt vid sidan av HDMI. Hemmabion går endast att få i svart den klassiska och absolut vanligaste färgen när det kommer till hemmabio.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Sony HT-SD40. Det här är en topprankad hemmabio sett till popularitet på PriceRunner just nu och Sony HT-SD40 kostar 2799.00 kr. Den har ett bra snittbetyg på 4.4 av 5, och dess komponenter gör att den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sony HT-SD40 |
| Märke | Sony |
| Typ | Soundbars |
Typ | |
| Subwoofer | Ja |
| Anslutning till subwoofer | Trådlös |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| 3D | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Nej |
| Automatisk ljudkalibrering | Nej |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC |
| Simulerat surroundljud | Ja |
| DSP | Nej |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Appstyrning | Nej |
Anslutningar | |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 st |
| Anslutningar | USB-A, Optisk S/PDIF |
| Utgångar | HDMI |
| Antal HDMI Out | 1 st |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-05-21 |
Elkonsumtion | |
|---|---|
| Energiförbrukning (drift) | 55.0 W |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Digital |
| Kanalseparation | 2.1 |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-codec | SBC |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Mått | |
| Vikt (subwoofer) | 7.3 kg |
| Bredd (soundbar) | 90.0 cm |
| Höjd (soundbar) | 6.4 cm |
| Djup (subwoofer) | 40.0 cm |
| Vikt (soundbar) | 2.4 kg |
| Höjd (subwoofer) | 38.7 cm |
| Bredd (subwoofer) | 19.2 cm |
| Djup (soundbar) | 8.8 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .