Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här är ett ljudsystem från JBL för dig som vill uppgradera din ljudutrustning. Systemet har ARC, vilket innebär att ljudet överförs via HDMI i båda riktningarna mellan teven oc
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på JBL MK2 är 1 750 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 12 jämförda butiker.
Du ansluter denna soundbar till teven och får då ett större ljud än de inbyggda högtalarna. Det kan vara så att denna produkt gör skillnaden mellan att bara sen en film och få till en bra filmupplevelse Detta är en hemmabio som i all enkelhet ger en större känsla när det vankas film och tv-spel.
Som du förstår så är JBL BAR 21 DBM en ett hemmabiosystem med många praktiska egenskaper. Just nu kostar JBL BAR 21 DBM 1750.00 kr här på PriceRunner. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör detta hemmabiosystem till ett bra köp. Har den funktionerna du vill ha så blir du säkert nöjd.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | JBL MK2 |
| Märke | JBL |
| Typ | Soundbars |
Typ | |
| Subwoofer | Ja |
| Anslutning till subwoofer | Trådlös |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| 3D | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Nej |
| Automatisk ljudkalibrering | Nej |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC |
| Simulerat surroundljud | Ja |
| DSP | Nej |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Appstyrning | Nej |
Anslutningar | |
| HDMI Pass-Through | Nej |
| Antal HDMI | 1 st |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 st |
| Anslutningar | USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| Utgångar | HDMI |
| Antal HDMI Out | 1 st |
| HDMI-version | 1.4 |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
Watt | |
|---|---|
| Total watt (soundbar) | 100.0 W |
| Watt (subwoofer) | 200 W |
Frekvensomfång | |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
| Frekvensomfång (min) | 40.0 Hz |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Digital |
| Kanalseparation | 2.1 |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth-version | 4.2 |
Mått | |
| Vikt (subwoofer) | 5.61 kg |
| Bredd (soundbar) | 96.5 cm |
| Höjd (soundbar) | 5.6 cm |
| Djup (subwoofer) | 37.1 cm |
| Vikt (soundbar) | 2.14 kg |
| Höjd (subwoofer) | 22.6 cm |
| Bredd (subwoofer) | 22.6 cm |
| Djup (soundbar) | 8.6 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-12 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .