Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här espressomaskinen kan du göra riktigt gott kaffe. Skippa vattenkokaren tack vare bryggarens inbyggda varmvattenkran. Maskinens inbyggda kvarn ger dig färskmalet kaffe.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Saeco Royal Plus Black är 7 060 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Det är ju en fantastisk känsla att få göra kaffe i en helt ny kaffemaskin. Vare sig du föredrar droppbryggare, perkolator eller espressobryggare så finns det många olika modeller att välja mellan. Saeco Royal Plus är en kaffemaskin med en vattentank som rymmer 2,50 liter vatten.
Espresso är även basen i café latte och cappuccino, så en espressomaskin är både mångsidig och användbar. Komplettera den med en mjölkskummare för att kunna göra många olika kaffedrycker.
Om du inte är intresserad av att ha den här kaffemaskinen framme på köksbänken hela tiden så är det inga problem att ställa in den i ett köksskåp. Den här kaffemaskinen kommer med en inbyggd kaffekvarn, så du kan njuta av färskmalet kaffe vid varje kopp.
Om du prisjämför den här kaffemaskinen på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 7060.00 kr. Det är också en av de mest populära modellerna. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Saeco Royal Plus Black |
| Märke | Saeco |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Rostfritt stål |
Strömkälla | |
| Effekt | 1400 W |
Mått | |
| Vikt | 10.0 kg |
| Höjd | 39.8 cm |
| Bredd | 28.0 cm |
| Djup | 46.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-07-06 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 1 |
| Egenskaper | Display, Droppbricka |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Kalkindikator, Varmvattenfunktion |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Ja |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 2.5 L |
| Kapacitet (koppar) | 1 Koppar |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .