Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Smeg BCC13BLMEU är 7 190 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 10 jämförda butiker.
Alla förtjänar en riktigt god kopp kaffe på morgonen. Vare sig du föredrar droppbryggare, perkolator eller espressobryggare så finns det många olika modeller att välja mellan. BCC13BLMEU Automatic Espressomaskin är en kaffemaskin med löstagbar vattentank, så du kan se till att vattnet är fräscht vid varje bryggning.
Med denna kaffebryggare kan du spara pengar genom att brygga ditt eget kaffe hemma istället för att köpa dyra kaffevaror på kaféer eller restauranger. Kaffe är en perfekt start på dagen och kan hjälpa till att sätta igång kroppen och hjärnan för en produktiv dag.
För små hushåll eller dig som inte dricker så mycket kaffe kan det passa bättre att bara enkelt kunna göra en espresso när du är sugen, istället för att brygga en stor mängd kaffe i en droppbryggare.
Om du prisjämför den här kaffemaskinen på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 7190.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Smeg BCC13BLMEU |
| Märke | Smeg |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Aluminium, Plast, Rostfritt stål |
Strömkälla | |
| Spänning | 240.0 V |
| Effekt | 1350 W |
Mått | |
| Vikt | 9.0 kg |
| Höjd | 33.6 cm |
| Bredd | 18.0 cm |
| Djup | 43.3 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-11-11 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 1 |
| Bryggtryck | 19.0 bar |
| Egenskaper | Display, Termoblock, Droppbricka, Avtagbar vattentank |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Automatisk avstängning, Automatisk rengöring, Kalkindikator, Programmerbar, Varmvattenfunktion, Indikator för tom vattentank |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Matt Black |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Ja |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 1.4 L |
| Kapacitet (koppar) | 1 Koppar |
| Kapacitet (mjölkkanna) | 0.5 L |
| Sladdlängd | 100.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .