Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här är ett bra val för dig som föredrar en espresso. Den här maskinen har en normalstor vattentank på 1,40 liter. Du kanske även vill komplettera med en kaffekvarn för att få f
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Smeg BCC02 Black är -, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Det är ju en fantastisk känsla att få göra kaffe i en helt ny kaffemaskin. Vare sig du föredrar droppbryggare, perkolator eller espressobryggare så finns det många olika modeller att välja mellan. Smeg BCC02 är en kaffemaskin som passar i de flesta köken.
Espresso är även basen i café latte och cappuccino, så en espressomaskin är både mångsidig och användbar. Komplettera den med en mjölkskummare för att kunna göra många olika kaffedrycker.
Det här är en klassisk fristående modell som passar perfekt på köksbänken. Kaffemaskinen har en vattentank med en kapacitet på 1,40 liter.
Om du prisjämför den här kaffemaskinen på PriceRunner så ser du att den för närvarande har ett lägsta pris på 7995.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en högkvalitativ maskin.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Smeg BCC02 Black |
| Märke | Smeg |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Aluminium, Plast, Rostfritt stål |
Strömkälla | |
| Effekt | 1350 W |
Mått | |
| Vikt | 8.4 kg |
| Djup | 43.3 cm |
| Höjd | 33.6 cm |
| Bredd | 18.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-04-20 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 1 |
| Bryggtryck | 19.0 bar |
| Egenskaper | Termoblock, Droppbricka, Avtagbar vattentank |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Automatisk avstängning, Kalkindikator, Programmerbar, Varmvattenfunktion, Indikator för tom vattentank |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Ja |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 1.4 L |
| Sladdlängd | 100.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .