Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Powercolor AMD Radeon RX 7800 XT Red Devil OC HDMI 3xDP 16GB är ett grafikkort från Powercolor med en minneskapacitet på 16 GB. Det kommer med ett GDDR6-minne.Det kommer med Displa
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Powercolor AMD Radeon RX 7800 XT Red Devil OC HDMI 3xDP 16GB är 6 859 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Powercolor AMD Radeon RX 7800 XT Red Devil OC HDMI 3xDP 16GB |
| Märke | Powercolor |
Serie | |
| AMD Radeon | Radeon RX 7800 XT |
| Typ | AMD Radeon |
Specifikationer | |
| Fabriksöverklockat | Ja |
| Kylning | Aktiv |
| LHR (Lite Hash Rate) | Nej |
| Streamprocessorer/CUDA-kärnor | 3840 st |
| Antal fläktar | 3 |
| Klockhastighet | 2169 MHz |
| Klockhastighet turbo | 2565 MHz |
Anslutningar | |
| PCIe version | 4.0 |
| Anslutningar | DisplayPort, HDMI |
| Antal DisplayPort | 3 st |
| Antal DVI | 0 st |
| DisplayPort-version | 2.1 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal HDMI | 1 st |
Skärm | |
| Upplösning (max) | 7680x4320 pixlar |
Minne | |
|---|---|
| Minnesskapacitet | 16 GB |
| Minneshastighet | 19500 MHz |
| Minnesbuss | 256 bit |
| Minnestyp | GDDR6 |
Strömförsörjning | |
| Rekommenderat nätaggregat | 800W |
| Strömanslutning | 2x8-pin |
Kompatibilitet | |
| Nvidia SLI | Nej |
| DirectX | 12.0 |
| AMD Crossfire | Nej |
| NVLink | Nej |
| Vulkan | Nej |
Mått | |
| Lågprofil | Nej |
| Bredd | 52.0 mm |
| Höjd | 135.0 mm |
| Längd | 332.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-09-11 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .