Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på HP ZBook Studio G9 62V35EA är -, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Marknaden för laptops är bred och det finns datorer i alla prisklasser. Den här laptopen har ett dedikerat grafikkort och det är ett RTX A3000. Det innebär att kortet är en helt egen komponent och presterar därför bättre än integrerade. Den enkärniga Intel Core i9-processorn har en klockfrekvens som uppmäts till 1.8GHz.
Laptopen från HP levereras med operativsystemet Windows. RAM-minnet för den här modellen ligger på 64 GB. Ska du köra krävande redigeringsprogram bör RAM-minnet på 64 GB duga bra.
Datorns skärmstorlek är på 16" Grafikortet som sitter i den här bärbara datorn är RTX A3000. Det är dedikerat, vilket betyder att kortet är en helt egen komponent och presterar därför bättre än integrerade. Den interna hårddisken är en SSD-disk på 2 TB.
CPU:n har en klockhastighet på 1.8GHz och är en Intel Core i9 med en kärna. För att göra alla beräkningar i datorn så används CPU:n och det är den som avgör hur snabb datorn upplevs.
ZBook Studio G9 62V35EA kostar 101400.00 kr och är en av de allra mest populära datorerna här på PriceRunner. Den har ett bra snittbetyg på 4.7 av 5 och de bra specarna gör den till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HP ZBook Studio G9 62V35EA |
| Märke | HP |
Specifikationer | |
| Serie | HP ZBook |
| Lanseringsår | 2023 |
| Färg | Grå |
| Skärmstorlek | 16.0 " |
| Numpad | Nej |
| Operativsystem | Windows |
| Windows-version | Windows 11 Pro |
| Ljusstyrka (nits) | 500.0 cd/m2 |
Bild | |
| Bildförhållande | 16:10 |
Kamera | |
| Webbkameraupplösning | 720p (HD Ready) |
| Webbkamera | Ja |
Funktioner | |
| TPM 2.0 | Ja |
| Ansiktsigenkänning | Nej |
| Bakgrundsbelyst tangentbord | Ja |
| Fingeravtrycksläsare | Ja |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack |
| USB version | USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 |
| Antal USB-A | 1 st |
| Antal USB-C | 3 st |
Skärm | |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Display-typ | IPS |
| Skärmupplösning | 3840x2400 |
| Pekskärm | Nej |
| Ytbehandling | Matt |
Minne | |
| RAM | 64 GB |
| Minnestyp | DDR5 |
| Antal RAM-platser | 2 |
Lagring | |
|---|---|
| Minneskortsläsare | Ja |
| Typ av minneskort | microSD |
| Hårddisktyp | SSD |
| SSD-storlek | 2 TB |
| Optisk enhet | Ingen |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Mobilnät | Nej |
| WiDi | Nej |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SIM-kortsplats | Nej |
Grafik | |
| Grafikkort Nvidia | RTX A3000 |
| Grafikkortets minnesstorlek | 12 GB |
| Dedikerat grafikkort | Ja |
Processor | |
| Processormodell | 12900H |
| Processor | Intel Core i9 |
| Processorhastighet | 1.8 GHz |
| Processormodell | 12900H |
| Processorkärnor | 14 |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | LiPo |
Mått | |
| Höjd | 1.9 cm |
| Djup | 24.2 cm |
| Bredd | 35.6 cm |
| Vikt | 1.73 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-06-22 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .