Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

För dig som vill kunna ge röstkommandon kommer denna röststyrda streaminghögtalare. Med stöd för Spotify Connect spelas musiken enkelt med några knapptryck.
Reptil Audio
NAIM Mu-so Qb 2
Eller 3 441 kr/mån*
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Naim Mu-so Qb 2nd Gen är 9 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Från Naim kommer Naim Mu-so Qb 2nd Gen. En trådlös högtalare som låter dig njuta av musik, ljudböcker eller podcasts på resan eller altanen. Tack vare att den kan anslutas till bluetooth så kan du styra musiken med mobiltelefonen. Ett supersmidigt sätt att få tillgång till mycket musik.
Naim Mu-so Qb 2nd Gen är en bärbar och smart streaming-högtalare. Be högtalaren spela en favoritlåt eller fråga om vädret. Det går att ansluta externa källor via AUX-anslutningen. Varför inte till teven eller datorn för att förbättra ljudet.
Som du förstår så är Naim Mu-so Qb 2nd Gen en högtalare med många praktiska egenskaper. Det här är en topprankad högtalare sett till popularitet på PriceRunner just nu och Naim Mu-so Qb 2nd Gen kostar 9990.00 kr. Högtalaren har ett bra snittbetyg på 4.6 av 5, och alla dess funktioner gör den till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Naim Mu-so Qb 2nd Gen |
| Märke | Naim |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart |
Ljudegenskaper | |
| Watt (RMS) | 100.0 W |
| Watt (max peak) | 300.0 W |
Funktioner | |
| Funktioner | Display, Fjärrkontroll |
| Fysiska knappar | Byt låt, Volym, Play & pause |
| Radio | Internet radio |
| Multirum | Ja |
| Appstyrning | Ja |
| Smarthögtalare | Nej |
Anslutningar | |
| USB typ (ej strömförsörjning) | USB A |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-11-14 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-codec | SBC |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Chromecast för musik | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Stödda appar | Qobuz, Roon, Deezer, TuneIn, Tidal |
| Spotify Connect | Ja |
| AirPlay | Nej |
Mått | |
| Vikt | 5.6 kg |
| Höjd | 21.8 cm |
| Djup | 21.0 cm |
| Bredd | 21.2 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .