Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna modell från Marshall är portabel så att du får med dig din favoritmusik vart du än går. Trådlös teknik som stöds är Bluetooth så att du enkelt kopplar ihop din enhet.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Marshall Woburn III Black är 4 490 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Marshall Woburn III är en portabel högtalare som gör det enkelt för dig att lyssna på det du vill, var du vill, oavsett om det är musik, ljudböcker eller podcasts. Tack vare att den kan anslutas till bluetooth så kan du styra musiken med mobilen. Ett supersmidigt sätt att få tillgång till mycket musik.
Det är smidigt att kunna bära med sig musiken och ha den där man är. Marshall Woburn III gör det enkelt för dig då den är lätt att ta med men det går även lika bra att spela musik på den hemma. Det går att ansluta externa källor via AUX-ingången. Varför inte till teven eller datorn för att förbättra ljudet.
Som du förstår så är Marshall Woburn III en modell med många praktiska specifikationer. Marshall Woburn III kostar 4490.00 kr här på PriceRunner. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här streaminghögtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Marshall Woburn III Black |
| Märke | Marshall |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Nej |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 35.0 Hz |
| Watt (RMS) | 150.0 W |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Funktioner | |
| Fysiska knappar | Byt låt, Volym, Play & pause, Bas, Diskant |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Ja |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Nej |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, RCA (Line), HDMI |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetsegenskaper | Vegansk, Återvunnet material |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlös räckvidd | 10.0 m |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Vikt | 7.45 kg |
| Höjd | 20.3 cm |
| Djup | 31.7 cm |
| Bredd | 40.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-06-22 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .