Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna streaminghögtalare har flera goda egenskaper. Modellen använder Wi-Fi för dig som streamar musiken trådlöst.
Logic
Sonos Roam 2 - Svart
Annons
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Sonos Roam 2 Black är 1 899 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 16 jämförda butiker.
Från Sonos kommer Roam 2. En bärbar högtalare som låter dig njuta av musik, podcasts eller ljudböcker på resan eller altanen. Vare sig det är podcasts eller musik så ansluter du högtalaren lätt med bluetooth och har mobilen som fjärrkontroll.
I modellen Roam 2 så har du en bärbar högtalare som du enkelt kan ta med när du är på resande fot. Du kan enkelt installera den i ett rum när du kommit fram till din destination. Detta är en enklare typ av streaming-högtalare. Anslut bara en källa för podcasts eller musik och njut. Högtalaren levereras i färgen vit.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Roam 2. Det här är en av de allra mest populära streaminghögtalarna på PriceRunner för tillfället och Roam 2 kostar 1899.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här högtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sonos Roam 2 Black |
| Märke | Sonos |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-klass | IP67 |
| Tillverkarfärg | Black |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig, Stötsäker |
| Fysiska knappar | Byt låt, Volym, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Ja |
| Röstassistent | Amazon Alexa, Apple Siri |
| Smarthögtalare | Ja |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät, Batteri |
| Batteritid | 10.0 tim |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Stödda appar | Sonos, Apple Music, Pandora, Tidal |
| Spotify Connect | Ja |
| AirPlay | Nej |
| Wi-Fi dual band | 2.4 GHz, 5.0 GHz |
Mått | |
| Vikt | 0.43 kg |
| Höjd | 16.8 cm |
| Djup | 6.0 cm |
| Bredd | 6.2 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-05-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .