Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Från JBL kommer en streaminghögtalare som är, beroende på behov, kanske rätt för dig. Trådlös teknik som stöds är Bluetooth så att du enkelt kopplar ihop din enhet.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på JBL Partybox Club 120 Black är 2 969 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 16 jämförda butiker.
Från JBL kommer Partybox Stage 120. En trådlös högtalare som låter dig njuta av musik och ljudböcker på balkongen, resan eller hemma. Du styr den enkelt via mobilen tack vare bluetooth och får då tillgång till all musik du har där. Svårigheten kanske blir att välja rätt låt. Det är smidigt att bara behöva ladda upp batteriet innan nya äventyr väntar.
Det är härligt att lyssna på musik och att kunna ta med sig musiken är suveränt. Det är därför Partybox Stage 120 är toppen. Att den sedan även fungerar lika bra att ha i hemmet är som grädden på moset. Detta är en streaming högtalare som är enkel att använda. Koppla bara en källa för podcasts eller musik och njut. Högtalaren säljs i en svart färg.
Som du förstår så är Partybox Stage 120 en modell med många praktiska egenskaper. Det här är en topprankad streaminghögtalare sett till popularitet på PriceRunner för tillfället och Partybox Stage 120 kostar 2969.00 kr. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här högtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | JBL Partybox Club 120 Black |
| Märke | JBL |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart |
| Certifieringar | RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive) |
| IP-klass | IPX4 |
| Tillverkarfärg | Black |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 40.0 Hz |
| Watt (RMS) | 160.0 W |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig |
| Fysiska knappar | Volym, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Ja |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Nej |
| USB typ (ej strömförsörjning) | USB A |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, USB-A, 6.3 mm Jack |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetsegenskaper | Återvunnet material |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Elnät, Batteri |
| Batteritid | 12.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 11.05 kg |
| Höjd | 57.0 cm |
| Djup | 29.7 cm |
| Bredd | 28.8 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-04-05 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .