Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna modell från Vonyx är en bärbar högtalare för dig på resande fot. Den trådlösa kommunikationen går via Bluetooth så att du enkelt kopplar ihop din enhet.
Prova flexibla betalningar med
Promix Sweden
Vonyx SPX-PA9210 Aktiv högtalare, 2UHF, 2x10" Batteridriven högtalare SPX-PA9210 SKY-170.082
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Vonyx SPX-PA921 är 4 264 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Från Vonyx kommer Vonyx SPX-PA921. En portabel högtalare som låter dig njuta av ljudböcker och musik på altanen, resan eller hemma. Med en bluetooth-högtalare är musiken aldrig långt borta och mobilen blir en smidig fjärrkontroll.
Det är smidigt att kunna bära med sig musiken och ha den där man är. Vonyx SPX-PA921 gör det enkelt för dig då den är lätt att ta med men det går även lika bra att spela musik på den hemma. Detta är en streaming högtalare som du enkelt kan använda. Koppla bara en källa för musik eller podcasts och lyssna. Högtalaren säljs i en svart färg.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Vonyx SPX-PA921. Om du prisjämför Vonyx SPX-PA921 på PriceRunner så ser du att den just nu kostar 4264.00 kr. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här streaminghögtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Vonyx SPX-PA921 |
| Märke | Vonyx |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 40.0 Hz |
| Watt (RMS) | 500.0 W |
| Watt (max peak) | 1000.0 W |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Funktioner | |
| Funktioner | Display, Fjärrkontroll |
| Fysiska knappar | Byt låt |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät, Batteri |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-12-20 |
Anslutningar | |
|---|---|
| Utgångar | XLR |
| Minneskortsläsare | Micro SD |
| USB typ (ej strömförsörjning) | USB A |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, RCA (Line), XLR, 6.3 mm Jack, - |
Trådlöst | |
| Chromecast för musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Mått | |
| Vikt | 16.3 kg |
| Höjd | 81.0 cm |
| Djup | 27.0 cm |
| Bredd | 38.5 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .