Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här streaminghögtalaren kan vara ett perfekt val för dig. Modellen använder Bluetooth för enkel anslutning med andra enheter.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på JBL Boombox 3 Black är 3 968 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 14 jämförda butiker.
JBL Boombox 3 är en portabel högtalare som gör det enkelt för dig att lyssna på det du vill, var du vill, oavsett om det är musik, ljudböcker eller podcasts. Du kopplar lätt in en källa som dator eller mobiltelefon via AUX anslutningen. Med en kabel så slipper du krånglet som trådlösa överföringar kan ha. Batteriet är uppladdningsbart och räcker hela 24 timmar så det är långt mellan laddningarna.
Det är härligt att lyssna på musik och att kunna ta med sig musiken är suveränt. Det är därför JBL Boombox 3 är toppen. Att den sedan även fungerar lika bra att ha i hemmet är som grädden på moset. Högtalaren har en AUX-anslutning för anslutning av externa källor. Varför inte till teven eller datorn för att förbättra ljudet.
Som du märker så finns mycket bra att säga om JBL Boombox 3. JBL Boombox 3 kostar 3968.00 kr och är en av de allra mest populära högtalarna här på PriceRunner. Högtalaren har ett högt snittbetyg på 4.4 av 5, och dess egenskaper gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | JBL Boombox 3 Black |
| Märke | JBL |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-klass | IP67 |
| Tillverkarfärg | Black |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 40.0 Hz |
| Watt (RMS) | 316.0 W |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig, Inbyggd powerbank |
| Fysiska knappar | Volym, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Ja |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Nej |
| USB typ (ej strömförsörjning) | USB A |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, USB-A |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetsegenskaper | Återvunnet material |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Typ av batteri | Inbyggt batteri |
| Batteriteknologi | LiPo |
| Kraftkälla | Elnät, Batteri |
| Batteritid | 24.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 6.7 kg |
| Höjd | 25.7 cm |
| Djup | 20.0 cm |
| Bredd | 48.2 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-08-16 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .