Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En portabel högtalare är uppskattad på semestern och det är vad du får i denna streaminghögtalare från Makita. Trådlös teknik som stöds är Bluetooth för dig som vill ha smidig park
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Makita DMR203 är 1 674 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Makita DMR203 är en portabel högtalare som gör det enkelt för dig att lyssna på det du vill, var du vill, oavsett om det är ljudböcker, podcasts eller musik. Med en bluetooth-högtalare är musiken aldrig långt borta och mobiltelefonen blir en smidig fjärrkontroll. Högtalaren drivs av batteri så det är bara att byta batterier när musiken tar slut.
Det är härligt att lyssna på musik och att kunna ta med sig musiken är suveränt. Det är därför Makita DMR203 är toppen. Att den sedan även fungerar lika bra att ha i hemmet är som grädden på moset. Det går att ansluta externa källor via AUX-ingången. Varför inte till TV:n?
Som du förstår så är Makita DMR203 en högtalare med många praktiska egenskaper. Det här är en topprankad högtalare sett till popularitet på PriceRunner för tillfället och Makita DMR203 kostar 1674.40 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här streaminghögtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Makita DMR203 |
| Märke | Makita |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Blå, Svart |
| IP-klass | IP65 |
Ljudegenskaper | |
| Watt (RMS) | 10.0 W |
Funktioner | |
| Funktioner | Display, Inbyggd powerbank, True wireless stereo (TWS) |
| Fysiska knappar | Byt låt, Volym, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| USB typ (ej strömförsörjning) | USB A |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Elnät, Batteri |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-codec | SBC |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlös räckvidd | 30.0 m |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Mått | |
| Vikt | 3.4 kg |
| Höjd | 19.9 cm |
| Djup | 21.7 cm |
| Bredd | 20.6 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-02-20 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .