Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Lägsta pris på Soundcore Rave Party 2 är 8 937 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Soundcore Rave Party 2 |
| Märke | Soundcore |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-klass | IPX4 |
Ljudegenskaper | |
| Watt (RMS) | 120.0 W |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig, True wireless stereo (TWS) |
| Fysiska knappar | Byt låt, Volym, Play & pause, Bas |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Ja |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| USB typ (ej strömförsörjning) | USB A |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, 6.3 mm Jack |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-12-04 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlös räckvidd | 100.0 m |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät, Batteri |
| Batteritid | 16.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 6.64 kg |
| Höjd | 40.0 cm |
| Djup | 19.1 cm |
| Bredd | 19.8 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .