Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Sony FWD-48A90K är 28 044 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En TV är numera en ganska central del i vår vardagsunderhållning. Det finns ett enormt utbud av modeller och storlekar, så du bör kunna hitta en som passar just dina behov. Detta kan dock också innebära att det blir svårare att välja, så läs på lite om funktioner och olika typer av paneler för att veta exakt vad du behöver.
Det kan vara lite motigt om det bara finns en HDMI-ingång och du har flera enheter som behöver anslutas, till exempel hemmabio och spelkonsol. Den här TV-modellen har dock fyra HDMI-ingångar, så den kan upplevas som lite mer praktisk av den anledningen.
I den här TV:n har Sony använt sig av en uppskalningsteknik för att dra nytta av sin fulla potential, så även äldre filmer och media som inte är i -upplösning kommer få sig ett lyft och se bra mycket bättre ut än tidigare.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med FWD-48A90K. Om du prisjämför den här modellen på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 28043.75 kr. Det är också en topprankad TV sett till popularitet. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här TV-apparaten till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sony FWD-48A90K |
| Märke | Sony |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 48.0 " |
| Operativsystem | Android TV |
| Energiklass HDR | G |
| Färg | Svart |
Bild | |
| ALLM | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
| HFR | Nej |
| WCG | Nej |
| Bildförbättringsteknik | Ja |
| Bildfiler som stöds | JPEG/JPG |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skärmteknik | OLED |
| HDR-typ | HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Videofiler som stöds | HEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, 3GP/3GPP, MOV, AVI, MPEG4, AVC/H.264, MPEG1, WMV |
| VRR | Ja, Nej |
| Kantbelyst LED | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Nej, Ja |
| ARC | ARC, eARC |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Nej |
Skärm | |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Skärmupplösning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Anslutningar | |
|---|---|
| MHL | Nej |
| USB version | USB 2.0 |
| Anslutningar | RJ45 (LAN), USB-A, HDMI, Komposit |
| CEC | Ja |
| HDCP version | 2.3 |
| Antal HDMI | 4 st |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlöst & Streaming | Chromecast, AirPlay |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 3 (802.11g) |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
Tuner | |
| TV-mottagare | Digital |
| CI/CA | CI+ |
| Digital TV-mottagare | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Atmos, DTS digital surround |
| Högtalartyp | Stereo |
| Ljudfilformat | MP3, AAC, FLAC, WMA, WAV (PCM) |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-17 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .