Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Lägsta pris på Dyon Smart 43 XT är 6 790 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med så många olika TV-modeller på marknaden kan det vara svårt för dig att hitta rätt. För att förenkla processen är det viktigt att du lär dig om de funktioner och tekniker som finns tillgängliga, så att du kan fatta ett informerat beslut om vilken TV som bäst uppfyller dina behov.
.
Den här TV:n har en LED-display, vilket är den absolut vanligaste och mest beprövade tekniken. Några av fördelarna med LED-displayer är dess förmåga att uppnå en utmärkt ljusstyrka och även återge väldigt naturtrogna färger. Dessutom är de väldigt energisnåla vilket sparar in på både miljö och plånbok, så du behöver inte få dåligt samvete när du drar igång ett nytt åtta timmars Netflix-maraton.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Smart 43 XT. Om du prisjämför den här TV-apparaten på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 6790.00 kr. Det är också en topprankad produkt sett till popularitet. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Smart 43 XT till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Dyon Smart 43 XT |
| Märke | Dyon |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 43.0 " |
| Lanseringsår | 2020 |
| Ljusstyrka (nits) | 220.0 cd/m2 |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
Bild | |
| Bakbelyst LED | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Bildfiler som stöds | JPEG/JPG |
| Skärmteknik | LED |
| Videofiler som stöds | MPEG2, MPEG4, AVC/H.264 |
Funktioner | |
| ARC | ARC |
| Funktioner | HbbTV Support |
| Smart TV | Ja |
Anslutningar | |
| Antal USB-A | 2 st |
| Antal Komposit | 1 st |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), VGA, USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI, Komposit |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 3 st |
Skärm | |
| Skärmupplösning | 1920x1080 (Full HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Ja |
Ljud | |
|---|---|
| Högtalareffekt (total) | 16 W |
| Högtalartyp | Stereo |
| Ljudfilformat | MP3 |
Tuner | |
| TV-mottagare | Digital, Analog |
| CI/CA | CI+ |
| Digital TV-mottagare | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-T |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Energiförbrukning (drift) | 52.0 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 200x200 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 60.7 cm |
| Vikt (utan stativ) | 6.8 kg |
| Höjd (utan stativ) | 56.6 cm |
| Djup (med stativ) | 19.6 cm |
| Bredd | 97.3 cm |
| Vikt (med stativ) | 6.9 kg |
| Djup (utan stativ) | 8.6 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-01-05 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .