Samsung TQ65QEF1
Samsung TQ65QEF1
Jämför
65" QLED, 3840x2160 (4K Ultra HD), Smart TV
Placering
4
i
TV
Köp hos
Samsung
Prova flexibla betalningar medKlarna
ANNONS
Från Samsung
Samsung 65" QLED QEF1 4K Smart TV (2025)
Elgiganten
4.1(5039 betyg)
Samsung 65 QEF1 4K QLED Smart TV (2025)
Lägst pris
Annons
Att låna kostar pengar!
Relaterade produkter
Vi har plockat fram ett urval av produkter som kanske skulle intressera dig.
Om produkten
Jämför:
Specifikationer
Produkt
ModellnamnSamsung TQ65QEF1
MärkeSamsung
Specifikationer
65.0 "
Lanseringsår2025
OperativsystemTizen
Energiklass HDRG
FärgGrå
G
Uppdateringsfrekvens50 Hz
Bild
Ja
Bildförhållande16:9
Ja
BildförbättringsteknikJa
Nej
HDRJa
3DNej
QLED
HDR-typHDR10+
Nej
Funktioner
eARC
FunktionerBild-i-Bild (PiP), Inspelningsfunktion via USB (PVR), HbbTV Support
Skärm
3840x2160 (4K Ultra HD)
Design
SkärmformPlatt
Elkonsumtion
Energiförbrukning (standby)0.5 W
106.0 W
Anslutningar
Antal USB-A1 st
AnslutningarRJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI
Antal HDMI3 st
Trådlöst
BluetoothJa
Trådlöst & StreamingAirPlay
Samsung SmartThings
Wi-FiJa
Wi-Fi standardWi-Fi 5 (802.11ac)
Ljud
Högtalareffekt (total)20 W
HögtalartypStereo
Tuner
TV-mottagareDigital, Analog
DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Kompatibilitet
VESA-mått400x300 mm