Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här klockan drivs av Wear OS och har ett gummiarmband. Klockan tål fukt, men är inte helt vattentät och det finns plats för 16GB data.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm Bluetooth är 1 873 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Med en smartwatch på din handled slipper du ta upp mobilen ur fickan. Läs notiser, svara på sms och byt spellista på Spotify direkt via handleden. Den här modellen från Samsung ger dig allt du behöver i en klocka, och lite till.
Tack vare den här modellens inbyggda stegräknare blir det enkelt att hålla koll på hur många steg du tar om dagen. Den här smarta klockan är vattenresistent till viss del, vilket betyder att den kan bli blöt utan att gå sönder. Med 16GB intern lagring har du utrymme för en del data.
Just nu finns den här modellen att köpa från 1873.00 kronor, men se till att jämföra leveransalternativ och fraktkostnad mellan olika återförsäljare för att hitta det bästa alternativet för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm Bluetooth |
| Märke | Samsung |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling, Golf, Multisport, Löpning, Fitness |
| Serie | Samsung Galaxy Watch |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.4 " |
| Operativsystem | Wear OS |
Funktioner | |
| Egenskaper | EKG (Elektrokardiografi), Gyroskop, Blodsyrenivå (SpO2), Sömnavläsning, SIM-kort, Barometrisk höjdmätare, Trådlös laddning, Kompass, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 5 ATM (50m) |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Internt | |
| Lagring | 16GB |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
| Display-typ | AMOLED |
Minne | |
| RAM | 1.5 GB |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Processor | |
| Processorkärnor | 2 |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-08-12 |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Rostfritt stål |
| Material (armband) | Gummi |
| Färg (boett) | Silver, Svart |
| Färg (armband) | Vit, Svart, Silver |
| Glastyp | Gorilla Glass |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Ja |
| Trådlös kommunikation | Wi-Fi, Bluetooth |
| NFC | Ja |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Strömkälla | |
| Batterikapacitet | 361 mAh |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Typ av batteri | Inbyggt batteri |
Mått | |
| Tjocklek | 11.0 mm |
| Bredd | 45.5 mm |
| Höjd | 45.5 mm |
| Vikt | 52.0 g |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .