Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna Samsung-smartklocka har ett batteri som räcker i hela 96 timmar. Om klockan hamnar i vatten så är det ingen fara. Minnet rymmer 4 GB data.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung Galaxy Watch 42mm Bluetooth är 2 515 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Vill du på ett diskret sätt kunna läsa det inkommande sms:et utan att behöva ta fram mobilen under mötet? Då är en smartwatch ett bra val! Den här modellen från Samsung erbjuder ett antal riktigt bra funktioner som du kommer uppskatta.
Bland den här modellens alla smarta egenskaper finns bland annat en inbyggd barometer som mäter lufttrycket. Det är till särskilt stor användning om du befinner du på höga höjder eller om du vill kunna förutspå oväder. Anslutningen till din mobiltelefon görs enkelt och behändigt med Bluetooth.
Om du är intresserad av att köpa den här modellen från Samsung kan det vara bra att veta att den just nu går att hitta från 2515.00 kronor.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung Galaxy Watch 42mm Bluetooth |
| Märke | Samsung |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Serie | Samsung Galaxy Watch |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.2 " |
| Operativsystem | Tizen |
Funktioner | |
| Egenskaper | Gyroskop, Barometrisk höjdmätare, Trådlös laddning, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 5 ATM (50m) |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Internt | |
| Lagring | 4GB |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
| Display-typ | AMOLED |
| Skärmupplösning | 360x360 |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Design | |
| Material (boett) | Rostfritt stål |
| Material (armband) | Silikon |
| Färg (boett) | Roséguld, Svart |
| Färg (armband) | Svart, Roséguld |
| Glastyp | Gorilla Glass |
Processor | |
|---|---|
| Processor | Samsung Exynos 9110 |
| Processorkärnor | 2 |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 3 (802.11g) |
| Wi-Fi | Ja |
| Trådlös kommunikation | Wi-Fi, Bluetooth |
| NFC | Ja |
| Navigationssystem | GPS, GLONASS |
| Bluetooth-version | 4.2 |
Strömkälla | |
| Batterikapacitet | 270 mAh |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Typ av batteri | Inbyggt batteri |
| Batteritid | 96.0 tim |
Mått | |
| Tjocklek | 12.7 mm |
| Bredd | 41.9 mm |
| Höjd | 45.7 mm |
| Bredd (armband) | 20.0 mm |
| Vikt | 49.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-10-05 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .