Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna Wear OS-drivna smartklocka skulle kunna vara det som tar din träning till nästa nivå. Klockan har en extra energisnål AMOLED-display och det finns plats för 16GB data.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung Galaxy Watch 4 44mm LTE är 1 919 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Vill du på ett diskret sätt kunna läsa det inkommande sms:et utan att behöva ta fram mobilen under mötet? Då är en smart klocka ett bra val! Den här modellen från Samsung erbjuder ett antal riktigt bra funktioner som du kommer uppskatta.
För den som ofta är ute och vandrar i bergen eller i skogen är det viktigt att ha med sig en kompass. Den här klockan har en inbyggd sådan, så du kan vara säker på att du går dit du ska. Den här modellen kommer med en IP68-klassifikation som innebär att klockan både är damm- och vattentät. Perfekt för träningspass i ruskigt väder. Just den här modellen kommer med ett internt lagringsminne på 16GB.
Det lägsta priset på den här klockan är för närvarande 1919.00 kronor. Leveransalternativ och fraktkostnad kan skilja sig mellan olika butiker, så se till att jämföra för att hitta vad som passar dig bäst.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung Galaxy Watch 4 44mm LTE |
| Märke | Samsung |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling, Simning, Multisport, Löpning, Fitness |
| Serie | Samsung Galaxy Watch |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.4 " |
| Operativsystem | Wear OS |
Funktioner | |
| Egenskaper | EKG (Elektrokardiografi), Stegräknare, Gyroskop, Blodsyrenivå (SpO2), Sömnavläsning, Barometrisk höjdmätare, Kompass, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | IP68 |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Internt | |
| Lagring | 16GB |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Skärm | |
| Display-typ | AMOLED |
Design | |
| Material (boett) | Aluminium |
| Färg (boett) | Silver, Svart |
| Färg (armband) | Vit, Svart, Grön |
Minne | |
|---|---|
| RAM | 1.5 GB |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android |
Processor | |
| Processorkärnor | 2 |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Trådlös kommunikation | Wi-Fi, 4G |
| NFC | Ja |
| Navigationssystem | GPS |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Strömkälla | |
| Batterikapacitet | 361 mAh |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Typ av batteri | Inbyggt batteri |
Mått | |
| Höjd | 44.0 mm |
| Vikt | 30.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-08-12 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .