• Black Friday
  • Rea
  • Guider
  • Om oss
  • Rea
Hem & Hushåll
Vitvaror

Städutrustning & Rengöringsmedel

Behöver du städutrustning och rengöringsmedel? På PriceRunner hjälper vi dig att hitta rätt produkter för alla dina städbehov. Vi listar ett brett sortiment av städutrustning och rengöringsmedel från olika märken och butiker. Använd våra praktiska filter för att enkelt navigera bland alternativen. Du kan filtrera efter pris, funktioner eller användarrecensioner för att hitta det bästa alternativet för just dig. Oavsett om du letar efter en dammsugare, mopp eller rengöringsspray, kan du snabbt jämföra priser och egenskaper. Våra användarrecensioner ger dig insikt i vad andra tycker om produkterna, vilket hjälper dig att fatta rätt beslut. Vi ser till att du får mest valuta för pengarna genom att guida dig till de bästa erbjudandena. Börja här för att hitta den städutrustning och de rengöringsmedel som passar dina behov bäst!

Prova flexibla betalningar medKlarnaLär dig hur

Filtrera
  • Städutrustning & Rengöringsmedel
  • Rengöringsmedel
  • Städutrustning
  • Avfallshantering
  • Toalett- & Hushållspapper
  • Dispensrar

1000+ produkter

Visa som tabell
Städutrustning & Rengöringsmedel Tork Xpress Multifold Towel 3800-pack
Tork Xpress Multifold Towel 3800-pack
3800 st
563 kr
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Vileda Turbo Refill 2in1
Trendande
Vileda Turbo Refill 2in1
Tillbehör städutrustning
77 kr
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Vileda Miaclean Stain Remover 4pcs
Vileda Miaclean Stain Remover 4pcs
4 st
22 kr
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Swiffer Wet Fuktiga Dammtrasor Citrondoft 24 St
Trendande
Swiffer Wet Fuktiga Dammtrasor Citrondoft 24 St
88 kr
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Swiffer Dammvippa Duster Startkit 5 Refiller
Swiffer Dammvippa Duster Startkit 5 Refiller
Dammvippa
62 kr
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Häxan Häxan Fönster & Glas 650ml
Häxan Häxan Fönster & Glas 650ml
Flytande
45 kr
69,00 kr/L
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Häxan Häxan Allrent Rengöring, 650ml 1L 650ml
Häxan Häxan Allrent Rengöring, 650ml 1L 650ml
Flytande
48 kr
74,00 kr/L
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Weba Special Dishwasher Detergent
Trendande
Weba Special Dishwasher Detergent
Pulver
159 kr
3 butiker
Philips OneUp 3000 XV3101 Elektrisk Mopp
Philips OneUp 3000 XV3101 Elektrisk Mopp
1 349 kr
5 butiker
VIA Color 2.3L 2250ml
VIA Color 2.3L 2250ml
Flytande
125 kr
56,00 kr/L
2 butiker
DAY Torkstativ Väggmonterat Dubbel Day
DAY Torkstativ Väggmonterat Dubbel Day
269 kr
2 butiker
Kärcher WV 2 Black Edition Black/Yellow 100ml
50+
50+ bevakar
Kärcher WV 2 Black Edition Black/Yellow 100ml
Sladdlös, Handvänlig, Batteridrivet
629 kr
6 290,00 kr/L
8 butiker
Dreame N20 Steam Mattvätt HNR27A
-22%
Dreame N20 Steam Mattvätt HNR27A
Ångtvätt
1 829 kr
2 336 kr
8 butiker
Cinderella Bow Liners 500pcs
Cinderella Bow Liners 500pcs
500 st
499 kr
7 butiker
Vileda Flat Mop UltraMax Microfibre
Vileda Flat Mop UltraMax Microfibre
Flatmopp
199 kr
9+ butiker
Grumme Tvättmedel Fintvätt 750ml 750ml
Trendande
Grumme Tvättmedel Fintvätt 750ml 750ml
Flytande
47 kr
63,00 kr/L
4 butiker
Brabantia Avfallspåsar X 10-12L 40/FP 12L
Trendande
Brabantia Avfallspåsar X 10-12L 40/FP 12L
Soppåse & Sopsäck
68 kr
6,00 kr/L
9+ butiker
Katrin Classic 400 Toilet Roll 42-pack
Katrin Classic 400 Toilet Roll 42-pack
42 st
366 kr
9+ butiker
Vileda Sweeper 35cm
Vileda Sweeper 35cm
Flatmopp
284 kr
9+ butiker
Tork T1 Jumbo Nature Universal Toilet Paper 6-pack
Trendande
Tork T1 Jumbo Nature Universal Toilet Paper 6-pack
6 st
84 kr
9+ butiker
Finish Maskindisk Ultimate AiO 70/fp
Trendande
Finish Maskindisk Ultimate AiO 70/fp
116 kr
8 butiker
Häxan Häxan Universalpasta 250
Trendande
Häxan Häxan Universalpasta 250
Flytande
77 kr
9+ butiker
BISSELL SpotClean Oxygen Boost 1L
BISSELL SpotClean Oxygen Boost 1L
Flytande
158 kr
158,00 kr/L
9+ butiker
Vipp Bin Liners 15/16 20-pack 18L
-25%
Vipp Bin Liners 15/16 20-pack 18L
Soppåse & Sopsäck, Soptunna, 20 st
44 kr
59 kr
9 butiker
Katrin Plus Kitchen 75 32-pack
Trendande
Katrin Plus Kitchen 75 32-pack
32 st
517 kr
9+ butiker
Klorin Original Disinfectants 1.5L
Klorin Original Disinfectants 1.5L
Desinficering, Flytande
51 kr
34,00 kr/L
9+ butiker
Activa Fönstertvätt 1L
Activa Fönstertvätt 1L
Flytande
56 kr
56,00 kr/L
9+ butiker
Bosch Tassimo TCZ6004 Descaling 4 Tablets
Bosch Tassimo TCZ6004 Descaling 4 Tablets
2 st Tablett
74 kr
9+ butiker
Jura Descaling Tablet 36-pack
Trendande
Jura Descaling Tablet 36-pack
36 st Tablett
480 kr
9+ butiker
Tork Xpress Soft Multifold H2 2-Ply Hand Towel 2310-pack (100288)
Tork Xpress Soft Multifold H2 2-Ply Hand Towel 2310-pack (100288)
2310 st
710 kr
9+ butiker
Katrin Classic 200 Toilet Roll 64-pack
Trendande
Katrin Classic 200 Toilet Roll 64-pack
64 st
381 kr
9+ butiker
Washologi Mjukmedel Längtan 750ml
Washologi Mjukmedel Längtan 750ml
Handvänlig, Flytande
131 kr
175,00 kr/L
9+ butiker
Tork Mini Centerfeed Dispenser
Tork Mini Centerfeed Dispenser
Pappersdispenser
550 kr
9+ butiker
Yes Platinum Handdisk 520ml
Yes Platinum Handdisk 520ml
45 kr
9+ butiker
Vileda Ceran Sponge
Vileda Ceran Sponge
1 st
39 kr
9+ butiker
Ninjaplast Garbage Bags 15-pack 35L
Ninjaplast Garbage Bags 15-pack 35L
Soppåse & Sopsäck, 15 st
21 kr
2 butiker
Ecover Tvättmedel Wool & Silk, Waterlily & Honeydew 1 L 1L 1000ml
Trendande
Ecover Tvättmedel Wool & Silk, Waterlily & Honeydew 1 L 1L 1000ml
Flytande
68 kr
68,00 kr/L
9+ butiker
Brabantia PerfectFit Bags A 3L 40pcs 40L
Brabantia PerfectFit Bags A 3L 40pcs 40L
Soppåse & Sopsäck, 40 st
61 kr
9+ butiker
Tork Advanced M2 Wiping Paper Plus Cfeed 6-pack
Tork Advanced M2 Wiping Paper Plus Cfeed 6-pack
6 st
172 kr
9+ butiker
Vileda Dermo Plus Gloves M
Trendande
Vileda Dermo Plus Gloves M
Svamp & Trasa
29 kr
9+ butiker
Katrin Classic Gigant S2 Low Pallet Toilet Paper 12-pack
Trendande
Katrin Classic Gigant S2 Low Pallet Toilet Paper 12-pack
12 st
467 kr
9+ butiker
Washologi Vit- & Kulörtvätt 750ml
Washologi Vit- & Kulörtvätt 750ml
Handvänlig, Flytande
125 kr
167,00 kr/L
9+ butiker
Philips Saeco CA6700/22 2-pack 500ml
Philips Saeco CA6700/22 2-pack 500ml
2 st Flytande
95 kr
9+ butiker
Grumme Green All Purpose Cleaner 750ml
Grumme Green All Purpose Cleaner 750ml
Flytande
36 kr
48,00 kr/L
9+ butiker
Klorin Original Disinfectants 800ml
Trendande
Klorin Original Disinfectants 800ml
Desinficering, Flytande
43 kr
54,00 kr/L
9+ butiker
Vileda UltraMax Mop Refill
Vileda UltraMax Mop Refill
Tillbehör städutrustning
80 kr
9+ butiker
Melitta Anti Calc Coffee Filter 2x40g
-22%
Melitta Anti Calc Coffee Filter 2x40g
2 st
23 kr
29 kr
9+ butiker
Ajax Universal Spray 750ml
Trendande
Ajax Universal Spray 750ml
Flytande
42 kr
56,00 kr/L
9+ butiker

Städutrustning & Rengöringsmedel: 3 saker att överväga innan du köper

Att välja rätt städutrustning är avgörande för att göra städningen både effektiv och enkel. Fundera på vilka ytor du oftast rengör hemma och välj produkter som är anpassade för dessa. Om du till exempel har många trägolv kan en mikrofibermopp vara ett bra val, medan en dammsugare med HEPA-filter är idealisk för allergiker. Genom att matcha städutrustning och rengöringsmedel med dina specifika behov sparar du både tid och energi.

Många städutrustning och rengöringsmedel finns nu i miljövänliga varianter som är skonsamma mot både miljön och ditt hem. Titta efter produkter märkta med miljömärkningar som Svanen eller Bra Miljöval. Dessa märkningar garanterar att produkterna uppfyller strikta krav gällande hållbarhet och hälsa. Att välja miljövänliga alternativ bidrar inte bara till en renare planet utan kan också förbättra inomhusmiljön i ditt hem.

För att få bästa möjliga pris på städutrustning och rengöringsmedel rekommenderar vi att du jämför priser från olika återförsäljare innan du gör ett köp. Använd PriceRunner för att snabbt se vilka erbjudanden som finns tillgängliga. Dessutom är det klokt att läsa recensioner från andra kunder för att få en bättre förståelse av produktens prestanda och hållbarhet. Kundrecensioner kan ge insikt om eventuella problem eller fördelar som inte alltid framgår av produktbeskrivningen.

STÄDUTRUSTNING & RENGÖRINGSMEDEL

Vanliga frågor

Städutrustning & rengöringsmedel är verktyg och kemikalier som används för att rengöra och underhålla hemmet. Dessa produkter inkluderar allt från dammsugare och moppar till rengöringssprayer och tvättmedel. När du väljer, överväg produktens effektivitet, miljöpåverkan och om den passar dina specifika rengöringsbehov.

Städutrustning & rengöringsmedel finns i olika typer som dammsugare, moppar, borstar, trasor samt rengöringssprayer och tvättmedel. Varje typ har sina egna fördelar beroende på ytan du behöver rengöra. Välj produkter som passar bäst för dina specifika städuppgifter.

Städutrustning & rengöringsmedel väljs bäst utifrån dina behov, ytor du ska rengöra och eventuella allergier. Tänk på effektiviteten och om produkterna är miljövänliga. Läs recensioner och jämför priser för att hitta det bästa alternativet för dig.

Du har sett 48 av 9851 produkter.
2

4

6

...

106

...

206

Annons

Relaterat hos våra butiker

10/5/1 st Magic Fish Scale glasrengöringstrasa, luddfri absorberande rengöringstrasa, multifunktionell hushållstrasa för torkning av kök, badrum och b (1 st,10 ST,5 st)
I lager
10/5/1 st Magic Fish Scale glasrengöringstrasa, luddfri absorberande rengöringstrasa, multifunktionell hushållstrasa för torkning av kök, badrum och b (1 st,10 ST,5 st)
1 st,10 ST,5 stPolyester
29 kr
Shein
SheinGå till Shein
Soptunna i plast med svänglock, stor kapacitet, luktresistent avfallskärl, lätt och hållbar sopbehållare med fälltoppslock, för kök, sovrum, badrum, k - Multifärgad (1 st-30L soptunna,1 st-9L soptunna[färg slumpmässig])
I lager
Soptunna i plast med svänglock, stor kapacitet, luktresistent avfallskärl, lätt och hållbar sopbehållare med fälltoppslock, för kök, sovrum, badrum, k - Multifärgad (1 st-30L soptunna,1 st-9L soptunna[färg slumpmässig])
1 st-30L soptunna,1 st-9L soptunna[färg slumpmässig]PP
170 kr
Shein
SheinGå till Shein
I lager
1 st diskborste med tvålbehållare, automatisk påfyllningsbar rengöringsborste för kök med tvålvätskebehållare och rengöringsduk - Multifärgad (Svart tvållåda (inklusive 1 svamp),Svart tvållåda + 4 svampar,3 svampar)
Svart tvållåda (inklusive 1 svamp),Svart tvållåda + 4 svampar,3 svamparPP
69 kr
Shein
SheinGå till Shein
10 st diamantsmärgelsvampskrubber, köksrengöringsverktyg, rostborttagare för kastruller och slipande svampblock - Multifärgad (10 st,1 st (testversion),10-pack tjock version,4-pack tjock version,2-pack tjock version)
I lager
10 st diamantsmärgelsvampskrubber, köksrengöringsverktyg, rostborttagare för kastruller och slipande svampblock - Multifärgad (10 st,1 st (testversion),10-pack tjock version,4-pack tjock version,2-pack tjock version)
10 st,1 st (testversion),10-pack tjock version,4-pack tjock version,2-pack tjock versionEVA
35 kr
Shein
SheinGå till Shein
15-liters stor kapacitet papperskorg med lock, pedalöppning med förseglat lock, utrymmesbesparande, robust och hållbar, lämplig för sovrum, kontor, ba - Multifärgad (Multi-size)
I lager
15-liters stor kapacitet papperskorg med lock, pedalöppning med förseglat lock, utrymmesbesparande, robust och hållbar, lämplig för sovrum, kontor, ba - Multifärgad (Multi-size)
3-pack 35L sopsäckar,1 st-15L soptunna/grå,1 st-15L soptunna/khaki,1 st-15L soptunna/mörkgrå,1 st-15L soptunna/vitPP
94 kr
Shein
SheinGå till Shein
50/20/1 st återanvändbara rengöringstrasor, mikrofiberhandduksrulle för hem och kök, disktrasa, alternativ till hushållspapper, mikrofiberrengöringsru - Multifärgad (Grå - 20 ark/1 rulle,Grå - 50 ark/1 rulle,Rosa - 50 ark/1 rulle,Rosa - 20 ark/1 rulle,Grå-1-ark)
I lager
50/20/1 st återanvändbara rengöringstrasor, mikrofiberhandduksrulle för hem och kök, disktrasa, alternativ till hushållspapper, mikrofiberrengöringsru - Multifärgad (Grå - 20 ark/1 rulle,Grå - 50 ark/1 rulle,Rosa - 50 ark/1 rulle,Rosa - 20 ark/1 rulle,Grå-1-ark)
Grå - 20 ark/1 rulle,Grå - 50 ark/1 rulle,Rosa - 50 ark/1 rulle,Rosa - 20 ark/1 rulle,Grå-1-arkPolyester
29 kr
Shein
SheinGå till Shein
Magisk silikonkvast, golvrengöringslösning och smutsborste, dubbel användning torr och våt, hushållskök badrum vägg glas golvskrapa, badrumskakelgolvb (Multi-size)
I lager
Magisk silikonkvast, golvrengöringslösning och smutsborste, dubbel användning torr och våt, hushållskök badrum vägg glas golvskrapa, badrumskakelgolvb (Multi-size)
En-Storlek,50 cm magisk kvast,37 cm magisk kvast,50 cm (ersättningstejp),50 cm magisk mopp + 50 cm gummilistSilikon
41 kr
Shein
SheinGå till Shein
Mopp i gummi och bomull, handsfree slapp mopp, stark vattenabsorption, rengöring med ett klick, våt- och torranvändning, enhandsmanövrering, vikbar fö
I lager
Mopp i gummi och bomull, handsfree slapp mopp, stark vattenabsorption, rengöring med ett klick, våt- och torranvändning, enhandsmanövrering, vikbar fö
ABS
69 kr
Shein
SheinGå till Shein
Vikbar hängande köksavfallskorg med kompostbehållare för matrester, väggmonterad för skåpsdörrar, badrum, toaletter, bilar, husbilar och husvagnar, ko (Multi-size)
I lager
Vikbar hängande köksavfallskorg med kompostbehållare för matrester, väggmonterad för skåpsdörrar, badrum, toaletter, bilar, husbilar och husvagnar, ko (Multi-size)
Beige extra stor 1 st (inkluderar gratis sopsäck i slumpmässig färg),Beige, stor, 1 st (inkluderar slumpmässig färg på sopsäck),Sopsäckar, slumpmässig färg, 1 rulleABS
33 kr
Shein
SheinGå till Shein
1 st/set uppgraderad silikonkvast, fönsterputsare för höga höjder, golvmopp för hem/badrum, magisk silikonkvast, kan rengöra ansamlat vatten, ett måst - 50 cm ny stil (50 cm orange,Vit och orange version + 2 skrapor)
I lager
1 st/set uppgraderad silikonkvast, fönsterputsare för höga höjder, golvmopp för hem/badrum, magisk silikonkvast, kan rengöra ansamlat vatten, ett måst - 50 cm ny stil (50 cm orange,Vit och orange version + 2 skrapor)
50 cm orange,Vit och orange version + 2 skraporPolyvinylkloridfibrer
60 kr
Shein
SheinGå till Shein
4 st kraftfulla pimpstensrengöringsblock, toalettrengöring - fläckborttagare, tar bort kalk och rost, inga kemikalier, återanvändbar, skadar inte glas - Multifärgad
I lager
4 st kraftfulla pimpstensrengöringsblock, toalettrengöring - fläckborttagare, tar bort kalk och rost, inga kemikalier, återanvändbar, skadar inte glas - Multifärgad
PP
32 kr
Shein
SheinGå till Shein
2025 Uppgraderad Minimopp med automatisk moppbytesfunktion (Ej för golvmoppning, lämplig för rengöring av tak, bänkskivor, speglar etc.) | Metallram o - Multifärgad (Lila 37 tum,Lila 28 tum)
I lager
2025 Uppgraderad Minimopp med automatisk moppbytesfunktion (Ej för golvmoppning, lämplig för rengöring av tak, bänkskivor, speglar etc.) | Metallram o - Multifärgad (Lila 37 tum,Lila 28 tum)
Lila 37 tum,Lila 28 tumABS
78 kr
Shein
SheinGå till Shein
I lager
1/10/20/50 st kökssvampar, disktrasor, multifunktionella fläckborttagningsdynor, hushållsrengöringsprodukter, avancerade repfria diskssvampar, superab
PU
30 kr
Shein
SheinGå till Shein
10 st mini-moppset för rengöring, 2 handtag + 8 svampar, skrivbordsmopp utan tvätt – snabb rengöringsdesign, hopfällbar och utrymmesbesparande, handsf - 2 kontroller + 8 svampar
I lager
10 st mini-moppset för rengöring, 2 handtag + 8 svampar, skrivbordsmopp utan tvätt – snabb rengöringsdesign, hopfällbar och utrymmesbesparande, handsf - 2 kontroller + 8 svampar
PP
88 kr
Shein
SheinGå till Shein
I lager
8/16/26/32/48 st magiska svampsuddar, rengöringssvampar i skum, multifunktionella hushållssvampar för rengöring, diskssvampar för köket, lämpliga för - Vitt (8 st,16 st,32 st,48 st,26 st)
8 st,16 st,32 st,48 st,26 stPU
43 kr
Shein
SheinGå till Shein
Mopp i gummi och bomull, handsfree slapp mopp, stark vattenabsorption, rengör med ett svep, dubbel användning för torrt och vått, enhandsmanövrering,
I lager
Mopp i gummi och bomull, handsfree slapp mopp, stark vattenabsorption, rengör med ett svep, dubbel användning för torrt och vått, enhandsmanövrering,
ABS
65 kr
Shein
SheinGå till Shein

Du har sett 16 av 15713 produkter.

Annons

Effektiv städning med rätt städutrustning och rengöringsmedel

Att hålla hemmet rent och fräscht är enklare med rätt produkter. Med rätt rengöringsmedel och städutrustning blir städningen både effektiv och smidig. Från flytande rengöringsmedel till dammvippor och ångtvättar, det finns något för varje behov. Genom att använda PriceRunners smarta filter kan du enkelt hitta de produkter som passar dig bäst.

Välj rätt rengöringsmedel för alla ytor

Olika ytor kräver olika typer av rengöringsmedel. För att få bästa resultat är det viktigt att välja rätt produkt. Flytande rengöringsmedel är populära för sina mångsidiga användningsområden och finns i olika varianter för specifika ytor. De är effektiva för kök, badrum och andra områden i hemmet. Med rätt rengöringsmedel kan du enkelt hålla ytorna skinande rena och hygieniska.

Städutrustning för alla behov

Att ha rätt städutrustning kan göra stor skillnad i hur effektivt du kan städa. En flatmopp är exempelvis idealisk för att snabbt torka av golv, medan en dammvippa är perfekt för att ta bort damm från svåråtkomliga platser. För mer grundlig rengöring kan en ångtvätt vara ett bra val. Den använder ånga för att lösa upp smuts och bakterier, vilket gör den särskilt användbar i kök och badrum. Genom att använda städutrustning som passar dina behov kan du spara tid och energi.

Praktiska produkter för avfallshantering

Att hantera avfall på ett effektivt sätt är en viktig del av städningen. Med rätt produkter för avfallshantering kan du enkelt sortera och förvara skräp tills det är dags att slänga det. Det finns olika typer av soptunnor och påsar som är anpassade för olika behov. Välj en lösning som passar ditt hushåll och gör avfallshanteringen smidigare.

Toalett- och hushållspapper för dagligt bruk

Toalett- och hushållspapper är en nödvändighet i varje hem. För att säkerställa att du alltid har tillräckligt hemma kan du använda PriceRunner för att jämföra olika alternativ. Toalett- & hushållspapper finns i olika storlekar och kvaliteter för att passa olika behov. Genom att välja rätt produkt kan du både spara pengar och få en bättre användarupplevelse.

Dispensrar för smidig hantering

Dispensrar kan vara praktiska för att organisera och hantera olika produkter i hemmet. De finns i olika utföranden för att passa olika typer av papper och rengöringsmedel. En dispenser kan hjälpa till att hålla ordning och minska slöseri. Välj en modell som passar ditt hem och dina behov för att förenkla vardagen.

Smarta verktyg som hjälper dig att hitta rätt

Genom att använda PriceRunners olika verktyg kan du enkelt navigera dig fram till rätt alternativ. Utöver att jämföra priser kan du också ta hjälp av smarta filter, läsa användarrecensioner och se prishistorik.

Filtrera och sortera

Du kan filtrera på allt från önskat maxpris och märke till mer detaljerade egenskaper som material eller färg. Det gör att endast de produkter som är relevanta för dig visas. Förutom att priset kan variera mellan olika butiker är det också vanligt att leveranssätt, fraktkostnad och betalningsalternativ skiljer sig åt. Därför har vi gjort det möjligt att filtrera butikerna efter dessa faktorer, så att du lättare kan hitta det bästa alternativet för dig.

Recensioner: Se vad andra tycker om produkten

Recensioner från andra användare kan ge värdefulla insikter i produktens egenskaper och hållbarhet. Produktens betyg hjälper dig att snabbt bedöma populariteten och kundnöjdheten.

Prishistorik: Säkerställ att du hittat en bra deal

För att du ska vara helt säker på att ditt köp är en bra deal har du möjlighet att se prishistorik för produkten. Här kan du enkelt se prisutvecklingen och därmed snabbt avgöra om det faktiskt är en bra deal eller inte. Välj om du vill visa prishistorik för den senaste månaden, eller om du vill jämföra den under längre tid. Genom att klicka på “Välj butik” kan du även se historiken för en specifik butik.

Inspiration

Pollenallergi - 6 tips för att överleva våren

Pollenallergi - 6 tips för att överleva våren

Av Klarna

Populära sökningar i Städutrustning & Rengöringsmedel

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • Om oss
  • Kontakt
  • Nyhetsrum
  • Jobba hos oss

Sedan 1999 har PriceRunner hjälpt miljontals besökare att hitta bästa produkterna till bästa priserna.

PriceRunner är helt oberoende och gratis att använda. Vår vision är att vara tjänsten du alltid kan lita på vid jämförelse av produkter och priser. År 2022 blev PriceRunner en del av Klarna.

Du kan jämföra priser och produkter med oss i:

Danmark, UK, Sverige, Norge, USA, Tyskland, Österrike, Finland, Frankrike, Irland, Italien, Nederländerna, Spanien
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Bilder på den här hemsidan kan vara AI-genererade.