• Black Friday
  • Rea
  • Guider
  • Om oss
  • Rea
Hem & Hushåll
Vitvaror

Städutrustning & Rengöringsmedel

Behöver du städutrustning och rengöringsmedel? På PriceRunner hjälper vi dig att hitta rätt produkter för alla dina städbehov. Vi listar ett brett sortiment av städutrustning och rengöringsmedel från olika märken och butiker. Använd våra praktiska filter för att enkelt navigera bland alternativen. Du kan filtrera efter pris, funktioner eller användarrecensioner för att hitta det bästa alternativet för just dig. Oavsett om du letar efter en dammsugare, mopp eller rengöringsspray, kan du snabbt jämföra priser och egenskaper. Våra användarrecensioner ger dig insikt i vad andra tycker om produkterna, vilket hjälper dig att fatta rätt beslut. Vi ser till att du får mest valuta för pengarna genom att guida dig till de bästa erbjudandena. Börja här för att hitta den städutrustning och de rengöringsmedel som passar dina behov bäst!

Prova flexibla betalningar medKlarnaLär dig hur

Filtrera
  • Städutrustning & Rengöringsmedel
  • Rengöringsmedel
  • Städutrustning
  • Avfallshantering
  • Toalett- & Hushållspapper
  • Dispensrar

1000+ produkter

Visa som tabell
Städutrustning & Rengöringsmedel Hygienteknik Stativ Lifetime QuickSnap 90cm
Hygienteknik Stativ Lifetime QuickSnap 90cm
Mopp- & Kvastskaft
205 kr
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Thetford Aqua Kem Blue concentrated, 780ml
Thetford Aqua Kem Blue concentrated, 780ml
Flytande
187 kr
9 butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Brabantia PerfectFit Bags R 40pcs 36L
Brabantia PerfectFit Bags R 40pcs 36L
Soppåse & Sopsäck, 40 st
180 kr
9 butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Durable Sensor Waste Basket No Touch 6L
Durable Sensor Waste Basket No Touch 6L
Sorteringskärl
751 kr
125,00 kr/L
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Durable Sensor Waste Basket No Touch 21L
Durable Sensor Waste Basket No Touch 21L
Sorteringskärl
1 225 kr
58,00 kr/L
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Durable Sensor Waste Basket No Touch 12L
Durable Sensor Waste Basket No Touch 12L
Sorteringskärl
995 kr
83,00 kr/L
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Boos Blocks Mystery Oil 0.47L
Boos Blocks Mystery Oil 0.47L
Flytande
399 kr
849,00 kr/L
8 butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel North Cleaning Wipes for Mobile & Tablet 100 Pcs.
Trendande
North Cleaning Wipes for Mobile & Tablet 100 Pcs.
69 kr
9+ butiker
Vikan Board & Table Mop
Vikan Board & Table Mop
Tillbehör städutrustning
93 kr
9+ butiker
BISSELL Natural Multi-Surface Floor Cleaning Solution 2L
BISSELL Natural Multi-Surface Floor Cleaning Solution 2L
Flytande
320 kr
160,00 kr/L
9+ butiker
Vikan Ultra Hygienic Shaft 1500mm
Vikan Ultra Hygienic Shaft 1500mm
Tillbehör städutrustning
184 kr
9+ butiker
Tana Tanet SR15 1L
Tana Tanet SR15 1L
Flytande
70 kr
70,00 kr/L
9+ butiker
Abena Coarse Filter Salt for Dishwasher
Trendande
Abena Coarse Filter Salt for Dishwasher
Flytande, Pulver
15 kr
9+ butiker
Grumme Stain Removal Spray 400ml
Trendande
Grumme Stain Removal Spray 400ml
Flytande
50 kr
125,00 kr/L
5 butiker
Kärcher RM 69 10L
Kärcher RM 69 10L
Flytande
794 kr
79,00 kr/L
9+ butiker
Activa WC Cleaning Block
Activa WC Cleaning Block
Flytande
33 kr
9+ butiker
Tork Xpressnap Fit Natural Dispenser Napkin Advanced 720pcs
Tork Xpressnap Fit Natural Dispenser Napkin Advanced 720pcs
720 st
90 kr
9+ butiker
Tork Bin Liner 50L
Tork Bin Liner 50L
Soppåse & Sopsäck, 25 st
85 kr
9+ butiker
Tork Xpressnap Natural Dispenser Napkin Advanced 1125pcs
Tork Xpressnap Natural Dispenser Napkin Advanced 1125pcs
1125 st
195 kr
9+ butiker
Tork Premium Soft Washcloth 1080-pack
Tork Premium Soft Washcloth 1080-pack
1080 st
1 400 kr
9+ butiker
Tork Cleaning Cloth 55pcs
Tork Cleaning Cloth 55pcs
55 st
145 kr
9+ butiker
Katrin Touchfree Foam Soap Pure Neutral 500ml
Katrin Touchfree Foam Soap Pure Neutral 500ml
Flytande
84 kr
168,00 kr/L
9+ butiker
Diversey Suma Calc D5 Concentrate W207 2L
Diversey Suma Calc D5 Concentrate W207 2L
Kalkborttagning
345 kr
173,00 kr/L
9+ butiker
Activa Urinary Block Citron 50pcs
Activa Urinary Block Citron 50pcs
50 st Tablett
235 kr
9+ butiker
BISSELL Spot & Stain Pet SpotClean Pro 1L
Trendande
BISSELL Spot & Stain Pet SpotClean Pro 1L
Flytande
169 kr
169,00 kr/L
9+ butiker
Max Edge Brush
Max Edge Brush
Borste
129 kr
9+ butiker
Tork Xpressnap Fit Counter Napkin Dispenser
Tork Xpressnap Fit Counter Napkin Dispenser
Pappersdispenser
650 kr
9+ butiker
Ren Logik Textile Spray Cherry Blossom 500ml
Ren Logik Textile Spray Cherry Blossom 500ml
Flytande
94 kr
188,00 kr/L
7 butiker
Tork Air Freshener Tab Holder 4pcs
Tork Air Freshener Tab Holder 4pcs
Tillbehör städutrustning
95 kr
9+ butiker
Durable Powerclean 400ml
Durable Powerclean 400ml
Flytande
425 kr
1 063,00 kr/L
9+ butiker
Ocean Double Dry Color Wash Sensitive Unscented
Ocean Double Dry Color Wash Sensitive Unscented
379 kr
5 butiker
Lemongrass/ Rosemary 076 Dishwashing Refill 1L
-12%
Lemongrass/ Rosemary 076 Dishwashing Refill 1L
Flytande
293 kr
293,00 kr/L
7 butiker
Smart Microfiber Mop Refill
Smart Microfiber Mop Refill
Tillbehör städutrustning
67 kr
6 butiker
Abena Foam Washcloths
Trendande
Abena Foam Washcloths
100 st
35 kr
5 butiker
Jura Milk System Cleaner Mini Tabs
Jura Milk System Cleaner Mini Tabs
Tablett
163 kr
9+ butiker
Diversey Suma Unison Clar Free A2 4L
Diversey Suma Unison Clar Free A2 4L
Flytande
999 kr
250,00 kr/L
9+ butiker
Katrin Hand Towel Dispenser M
Katrin Hand Towel Dispenser M
523 kr
9+ butiker
Katrin Plus Industrial Towel XL 1200
Katrin Plus Industrial Towel XL 1200
1 st
438 kr
9+ butiker
Deltaco CK1029 300ml
Deltaco CK1029 300ml
Flytande
69 kr
229,00 kr/L
9+ butiker
Tork Advanced Wash Cloth 6-Ply 1600-pack
Trendande
Tork Advanced Wash Cloth 6-Ply 1600-pack
1600 st
863 kr
9+ butiker
Katrin Centerfeed M Dispenser
Katrin Centerfeed M Dispenser
Pappersdispenser
1 950 kr
9+ butiker
Max Clipped Mop
Max Clipped Mop
Tillbehör städutrustning
77 kr
9+ butiker
Durable Durabin Hinged Lid with Slot
Durable Durabin Hinged Lid with Slot
Tillbehör städutrustning
279 kr
9+ butiker
Ocean Softener Unscented 1L
Ocean Softener Unscented 1L
Flytande
54 kr
54,00 kr/L
9 butiker
Saniflo Descaler 5L
Saniflo Descaler 5L
Flytande
406 kr
81,00 kr/L
9+ butiker
Kärcher Carpet Pro Cleaner Icapsol RM 760 Powder OA
Trendande
Kärcher Carpet Pro Cleaner Icapsol RM 760 Powder OA
Pulver
320 kr
9+ butiker
Tork Xpressnap Extra Soft Natural Dispenser Napkin 1000pcs
Tork Xpressnap Extra Soft Natural Dispenser Napkin 1000pcs
1000 st
166 kr
9+ butiker
Tork Long-Lasting Cleaning Cloth (90537)
Trendande
Tork Long-Lasting Cleaning Cloth (90537)
823 kr
9+ butiker

Städutrustning & Rengöringsmedel: 3 saker att överväga innan du köper

Att välja rätt städutrustning är avgörande för att göra städningen både effektiv och enkel. Fundera på vilka ytor du oftast rengör hemma och välj produkter som är anpassade för dessa. Om du till exempel har många trägolv kan en mikrofibermopp vara ett bra val, medan en dammsugare med HEPA-filter är idealisk för allergiker. Genom att matcha städutrustning och rengöringsmedel med dina specifika behov sparar du både tid och energi.

Många städutrustning och rengöringsmedel finns nu i miljövänliga varianter som är skonsamma mot både miljön och ditt hem. Titta efter produkter märkta med miljömärkningar som Svanen eller Bra Miljöval. Dessa märkningar garanterar att produkterna uppfyller strikta krav gällande hållbarhet och hälsa. Att välja miljövänliga alternativ bidrar inte bara till en renare planet utan kan också förbättra inomhusmiljön i ditt hem.

För att få bästa möjliga pris på städutrustning och rengöringsmedel rekommenderar vi att du jämför priser från olika återförsäljare innan du gör ett köp. Använd PriceRunner för att snabbt se vilka erbjudanden som finns tillgängliga. Dessutom är det klokt att läsa recensioner från andra kunder för att få en bättre förståelse av produktens prestanda och hållbarhet. Kundrecensioner kan ge insikt om eventuella problem eller fördelar som inte alltid framgår av produktbeskrivningen.

STÄDUTRUSTNING & RENGÖRINGSMEDEL

Vanliga frågor

Städutrustning & rengöringsmedel är verktyg och kemikalier som används för att rengöra och underhålla hemmet. Dessa produkter inkluderar allt från dammsugare och moppar till rengöringssprayer och tvättmedel. När du väljer, överväg produktens effektivitet, miljöpåverkan och om den passar dina specifika rengöringsbehov.

Städutrustning & rengöringsmedel finns i olika typer som dammsugare, moppar, borstar, trasor samt rengöringssprayer och tvättmedel. Varje typ har sina egna fördelar beroende på ytan du behöver rengöra. Välj produkter som passar bäst för dina specifika städuppgifter.

Städutrustning & rengöringsmedel väljs bäst utifrån dina behov, ytor du ska rengöra och eventuella allergier. Tänk på effektiviteten och om produkterna är miljövänliga. Läs recensioner och jämför priser för att hitta det bästa alternativet för dig.

Du har sett 48 av 9419 produkter.
1

...

12

...

23

25

27

...

112

...

197

Annons

Relaterat hos våra butiker

Utdragbar dammvippa med långt handtag i mikrofiber, rengör enkelt svåråtkomliga områden, lämplig för städning av sovrum och vardagsrum (Multi-size)
I lager
Utdragbar dammvippa med långt handtag i mikrofiber, rengör enkelt svåråtkomliga områden, lämplig för städning av sovrum och vardagsrum (Multi-size)
Ett set + 1 tygstycke,Ett set plus 2 tygstycken,uppsättning,4 reservdukar,Ett set + 4 tygstycken,Ett set + 3 tygstyckenRostfritt Stål
48 kr
Shein
SheinGå till Shein
CLINEX 77-076 Desinfektionsmedel
I lager
CLINEX 77-076 Desinfektionsmedel
PRODUKTSERIE: W3 Multi; Innehåll [liter]: 1; Kem.egenskaper: tunnflytande; Fatmodell: Flaska; Vätska:
101 kr
Frakt 99 kr
bildelarexpert.se
bildelarexpert.seGå till bildelarexpert.se
Golvborste plast tagel 50cm
I lager
Golvborste plast tagel 50cm
Sopborste med tagelblandning. Till sopning av grövre och torra golv. Används med skaft som har borstgängat fäste. 50cm.
126 kr
Frakt 86 kr
Kontorsmaterial.se
Kontorsmaterial.seGå till Kontorsmaterial.se
I lager
5/10 st återanvändbara rengöringsdukar, för kök, speglar, glas, disk, skärmar och bilfönsterrengöring, långvariga rengöringsmedel och verktyg, slumpmä - Multifärgad (Liten storlek 5 st,Stor storlek 5st,Liten storlek 10st,Stor storlek 10st)
Liten storlek 5 st,Stor storlek 5st,Liten storlek 10st,Stor storlek 10stMicrofiber
44 kr
Shein
SheinGå till Shein
4 st ultrafina fibertyger lämpliga för handhållen ångtvätt, tvättbara och återanvändbara ångrengöringsdukar, rengöringstillbehör, hushållsrengöringsme - Multifärgad (Vita 4st)
I lager
4 st ultrafina fibertyger lämpliga för handhållen ångtvätt, tvättbara och återanvändbara ångrengöringsdukar, rengöringstillbehör, hushållsrengöringsme - Multifärgad (Vita 4st)
Vita 4stPolyester
44 kr
Shein
SheinGå till Shein
Kuuleyn uppladdningsbar sladdlös elektrisk mopp med vattenspruta gjord av abs-metall för enkel rengöring av lövträplattor Laminat trä marmorgolv (Vit)
I lager
Kuuleyn uppladdningsbar sladdlös elektrisk mopp med vattenspruta gjord av abs-metall för enkel rengöring av lövträplattor Laminat trä marmorgolv (Vit)
MÅNGSIDIG: Den elektriska moppen hanterar sömlöst ett brett utbud av golv, från lövträ till kakel, laminat trä och marmor. Med sin automatiska framåtskjutning glider den utan ansträngning över varje yta, vilket säkerställer en fläckfri rengöring. MANÖVERBAR: Med en infällbar stång och ett mopphuvud som roterar 180° horisontellt och 90° vertikalt, erbjuder denna moppen oöverträffad flexibilitet och kontroll. Dess ergonomiska design säkerställer lätt att stå och nå, vilket gör det enkelt att rengöra även de tuffaste hörnen. LÅNGVARIG: Säg adjö till envis smuts, fotspår, djurhår och damm med vår elektriska mopp. Utrustad med ett kraftfullt 2000mAh batteri, säkerställer den utökade städsessioner, vilket håller ditt hem rent och bekvämt längre. BEKVÄM: Upplev friheten med sladdlös rengöring med vår elektriska mopp. Dess tysta drift säkerställer att du kan städa effektivt utan att störa någon. Bristen på sladdar tillåter också obegränsad rörelse, vilket gör den för inomhusutrymmen av alla storlekar. LÄTTVIKT: Designad för bekvämlighet, denna elektriska spraymopp är lätt och självgående, vilket kräver minimal ansträngning från användaren. Dess intuitiva hantering gör den lämplig för alla, inklusive barn, äldre och gravida kvinnor, vilket säkerställer ett rent hem för alla.
1 037 kr
Amazon
AmazonGå till Amazon
CLINEX 77-652 Desinfektionsmedel
I lager
CLINEX 77-652 Desinfektionsmedel
PRODUKTSERIE: W3 Forte; Innehåll [liter]: 10; Kem.egenskaper: tunnflytande; Vätska:
846 kr
Frakt 99 kr
bildelarexpert.se
bildelarexpert.seGå till bildelarexpert.se
1-pack (4 st) skursvampar av stålull, mångsidiga för rengöring av disk, kokkärl, ugnar, grillar, diskhoar i rostfritt stål, slipverktyg, stålborstar, - Silver (18 st,6 st,9 st,4 stålullskulor (10g förpackning) för grytrengöring)
I lager
1-pack (4 st) skursvampar av stålull, mångsidiga för rengöring av disk, kokkärl, ugnar, grillar, diskhoar i rostfritt stål, slipverktyg, stålborstar, - Silver (18 st,6 st,9 st,4 stålullskulor (10g förpackning) för grytrengöring)
18 st,6 st,9 st,4 stålullskulor (10g förpackning) för grytrengöringRostfritt Stål
28 kr
Shein
SheinGå till Shein
Ultrafin rengöringsduk i mikrofiber, tvättbar och återanvändbar, lämplig för fönsterskrapa, golvmoppar, hemmet, köket och bilfönster, hög absorptionsf (5 handdukar, 30*60 cm,30*60 cm handdukar 3 stycken,2 handdukar 30*60 cm,1 handduk 30*60 cm)
I lager
Ultrafin rengöringsduk i mikrofiber, tvättbar och återanvändbar, lämplig för fönsterskrapa, golvmoppar, hemmet, köket och bilfönster, hög absorptionsf (5 handdukar, 30*60 cm,30*60 cm handdukar 3 stycken,2 handdukar 30*60 cm,1 handduk 30*60 cm)
5 handdukar, 30*60 cm,30*60 cm handdukar 3 stycken,2 handdukar 30*60 cm,1 handduk 30*60 cmPolyester
45 kr
Shein
SheinGå till Shein
TENZI P04/001 Industrirengöring Innehåll: 1l, Flaska, pH 11
I lager
TENZI P04/001 Industrirengöring Innehåll: 1l, Flaska, pH 11
Innehåll [liter]: 1; Fatmodell: Flaska; Koncentrat: .; Produktserie: TopEfekt® NORMAL; tilläggsinformation: pH 11; Vätska:
95 kr
Frakt 99 kr
R
reservdelar24.seGå till reservdelar24.se
TENZI T24/001 Industrirengöring Innehåll: 1l, Flaska, pH 7
I lager
TENZI T24/001 Industrirengöring Innehåll: 1l, Flaska, pH 7
Innehåll [liter]: 1; Fatmodell: Flaska; Koncentrat: .; Produktserie: TopEfekt® Moss; tilläggsinformation: pH 7; Vätska:
179 kr
Frakt 99 kr
R
reservdelar24.seGå till reservdelar24.se
Återanvändbara moppkuddar, torra och våta platta moppöverdrag, tvättbara rengöringskuddar för hårda trägolv: lämpliga för torr- och våtrengöring, komp - Multifärgad (1 st,3 st,2 st,5 st,4 st)
I lager
Återanvändbara moppkuddar, torra och våta platta moppöverdrag, tvättbara rengöringskuddar för hårda trägolv: lämpliga för torr- och våtrengöring, komp - Multifärgad (1 st,3 st,2 st,5 st,4 st)
1 st,3 st,2 st,5 st,4 stPolyester
39 kr
Shein
SheinGå till Shein
Avfettningsmedel BIO GEN ACTIVE 500ml
Ej i lager
Avfettningsmedel BIO GEN ACTIVE 500ml
Bort med Smuts&Fett är ett effektivt, högkoncentrerat, lösningsmedelsfritt avfettningsmedel som är mild för människa, material och miljö. Produkten innehåller Bio Gen Active, ett 100 % naturligt hälso- och miljöoptimerat ämne baserat på vassle. Bio Gen Active Bort med Smuts&Fett är lätt biologiskt nedbrytbar och miljöoptimerad enligt strikta Nordiska miljökriterier. Bio Gen Active bidrar med skydd för hud och material samt ökar rengöringskraften och den biologiska nedbrytningen efter användning. Produkten är fri från lösningsmedel, fosfater, EDTA och NTA. I koncentrerad form klassas den som Irriterar ögonen. Brukslösningen är oklassificerad. Vid långvarig kontakt använd skyddshandskar. Användningsområden Bio Gen Active Bort med Smuts&Fett är utmärkt för rengöring av trädgårdsredskap, trätrall, fasader, livsmedelsrester samt allmän rengöring av hårt smutsade, feta och oljiga ytor. Effektivt avfettningsmedel för fett, gräsfläckar, vax, oljor m.m. Används på golv, väggar, maskindelar m.m. 100% hälso- och miljöoptimerat \n\n
126 kr
Frakt 85 kr
Kontorsgiganten
KontorsgigantenGå till Kontorsgiganten
Toalettblock 50g | Bref Lila Active Provence | 10st
I lager
Toalettblock 50g | Bref Lila Active Provence | 10st
Ren och fräsch toalett vid varje toalettbesök med detta toalettblock från White Giant/Bref! Blocket aktiveras vid varje spolning, synligt från det lila vattnet som produceras. På så sätt kan du vara säker på att detta toalettblock gör sitt jobb bra. Dessutom kan du njuta av långvarig fräschör och 50 % extra glans.Rengöringsskummet och anti-kalkformeln i detta toalettblock förhindrar smuts och kalkansamling. Dessutom neutraliseras obehagliga lukter. På så sätt får du alltid en ren upplevelse vid varje toalettbesök.
240 kr
Frakt 49 kr
123ink.se
123ink.seGå till 123ink.se
15/10 st flerfärgade diskssvampar som inte repar – återanvändbara rengöringspads i mikrofiber för kök, servis, kokkärl och vaskar – tar bort fläckar, - Multifärgad (Multi-size)
I lager
15/10 st flerfärgade diskssvampar som inte repar – återanvändbara rengöringspads i mikrofiber för kök, servis, kokkärl och vaskar – tar bort fläckar, - Multifärgad (Multi-size)
3 st slumpmässiga färger,10 st slumpmässig färg,1 st genomskinlig krok,6 st slumpmässig färg,10 st slumpmässig färg.Polyester
28 kr
Shein
SheinGå till Shein
Combimop refill 62cm | Smart Microfiber
I lager
Combimop refill 62cm | Smart Microfiber
Microfibermopp för såväl torr som våt rengöring, av alla hårda golvytor. Rengör på djupet utan kemikalier. Vid torr användning tar moppen hand om damm, hår och annan lös smuts. Lämnar inga ränder och minimalt med vatten efter sig - vilket snabbt ger torra och friska golv. Använd regelbundet återfettande olja eller underhållssåpa på trägolv som kräver det. Passar till Microfibermopp 3x1 från Smart. Tvättas i 60 grader, använd ej skölj eller blekmedel. Lång livslängd och Svanenmärkt.
109 kr
Frakt 49 kr
123ink.se
123ink.seGå till 123ink.se

Du har sett 16 av 11662 produkter.

Annons

Effektiv städning med rätt städutrustning och rengöringsmedel

Att hålla hemmet rent och fräscht är enklare med rätt produkter. Med rätt rengöringsmedel och städutrustning blir städningen både effektiv och smidig. Från flytande rengöringsmedel till dammvippor och ångtvättar, det finns något för varje behov. Genom att använda PriceRunners smarta filter kan du enkelt hitta de produkter som passar dig bäst.

Välj rätt rengöringsmedel för alla ytor

Olika ytor kräver olika typer av rengöringsmedel. För att få bästa resultat är det viktigt att välja rätt produkt. Flytande rengöringsmedel är populära för sina mångsidiga användningsområden och finns i olika varianter för specifika ytor. De är effektiva för kök, badrum och andra områden i hemmet. Med rätt rengöringsmedel kan du enkelt hålla ytorna skinande rena och hygieniska.

Städutrustning för alla behov

Att ha rätt städutrustning kan göra stor skillnad i hur effektivt du kan städa. En flatmopp är exempelvis idealisk för att snabbt torka av golv, medan en dammvippa är perfekt för att ta bort damm från svåråtkomliga platser. För mer grundlig rengöring kan en ångtvätt vara ett bra val. Den använder ånga för att lösa upp smuts och bakterier, vilket gör den särskilt användbar i kök och badrum. Genom att använda städutrustning som passar dina behov kan du spara tid och energi.

Praktiska produkter för avfallshantering

Att hantera avfall på ett effektivt sätt är en viktig del av städningen. Med rätt produkter för avfallshantering kan du enkelt sortera och förvara skräp tills det är dags att slänga det. Det finns olika typer av soptunnor och påsar som är anpassade för olika behov. Välj en lösning som passar ditt hushåll och gör avfallshanteringen smidigare.

Toalett- och hushållspapper för dagligt bruk

Toalett- och hushållspapper är en nödvändighet i varje hem. För att säkerställa att du alltid har tillräckligt hemma kan du använda PriceRunner för att jämföra olika alternativ. Toalett- & hushållspapper finns i olika storlekar och kvaliteter för att passa olika behov. Genom att välja rätt produkt kan du både spara pengar och få en bättre användarupplevelse.

Dispensrar för smidig hantering

Dispensrar kan vara praktiska för att organisera och hantera olika produkter i hemmet. De finns i olika utföranden för att passa olika typer av papper och rengöringsmedel. En dispenser kan hjälpa till att hålla ordning och minska slöseri. Välj en modell som passar ditt hem och dina behov för att förenkla vardagen.

Smarta verktyg som hjälper dig att hitta rätt

Genom att använda PriceRunners olika verktyg kan du enkelt navigera dig fram till rätt alternativ. Utöver att jämföra priser kan du också ta hjälp av smarta filter, läsa användarrecensioner och se prishistorik.

Filtrera och sortera

Du kan filtrera på allt från önskat maxpris och märke till mer detaljerade egenskaper som material eller färg. Det gör att endast de produkter som är relevanta för dig visas. Förutom att priset kan variera mellan olika butiker är det också vanligt att leveranssätt, fraktkostnad och betalningsalternativ skiljer sig åt. Därför har vi gjort det möjligt att filtrera butikerna efter dessa faktorer, så att du lättare kan hitta det bästa alternativet för dig.

Recensioner: Se vad andra tycker om produkten

Recensioner från andra användare kan ge värdefulla insikter i produktens egenskaper och hållbarhet. Produktens betyg hjälper dig att snabbt bedöma populariteten och kundnöjdheten.

Prishistorik: Säkerställ att du hittat en bra deal

För att du ska vara helt säker på att ditt köp är en bra deal har du möjlighet att se prishistorik för produkten. Här kan du enkelt se prisutvecklingen och därmed snabbt avgöra om det faktiskt är en bra deal eller inte. Välj om du vill visa prishistorik för den senaste månaden, eller om du vill jämföra den under längre tid. Genom att klicka på “Välj butik” kan du även se historiken för en specifik butik.

Inspiration

Pollenallergi - 6 tips för att överleva våren

Pollenallergi - 6 tips för att överleva våren

Av Klarna

Populära sökningar i Städutrustning & Rengöringsmedel

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • Om oss
  • Kontakt
  • Nyhetsrum
  • Jobba hos oss

Sedan 1999 har PriceRunner hjälpt miljontals besökare att hitta bästa produkterna till bästa priserna.

PriceRunner är helt oberoende och gratis att använda. Vår vision är att vara tjänsten du alltid kan lita på vid jämförelse av produkter och priser. År 2022 blev PriceRunner en del av Klarna.

Du kan jämföra priser och produkter med oss i:

Danmark, UK, Sverige, Norge, USA, Tyskland, Österrike, Finland, Frankrike, Irland, Italien, Nederländerna, Spanien
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Bilder på den här hemsidan kan vara AI-genererade.