• Black Friday
  • Rea
  • Guider
  • Om oss
  • Rea
Hem & Hushåll
Vitvaror

Städutrustning & Rengöringsmedel

Behöver du städutrustning och rengöringsmedel? På PriceRunner hjälper vi dig att hitta rätt produkter för alla dina städbehov. Vi listar ett brett sortiment av städutrustning och rengöringsmedel från olika märken och butiker. Använd våra praktiska filter för att enkelt navigera bland alternativen. Du kan filtrera efter pris, funktioner eller användarrecensioner för att hitta det bästa alternativet för just dig. Oavsett om du letar efter en dammsugare, mopp eller rengöringsspray, kan du snabbt jämföra priser och egenskaper. Våra användarrecensioner ger dig insikt i vad andra tycker om produkterna, vilket hjälper dig att fatta rätt beslut. Vi ser till att du får mest valuta för pengarna genom att guida dig till de bästa erbjudandena. Börja här för att hitta den städutrustning och de rengöringsmedel som passar dina behov bäst!

Prova flexibla betalningar medKlarnaLär dig hur

Filtrera
  • Städutrustning & Rengöringsmedel
  • Rengöringsmedel
  • Städutrustning
  • Avfallshantering
  • Toalett- & Hushållspapper
  • Dispensrar

1000+ produkter

Visa som tabell
Städutrustning & Rengöringsmedel Toalettblock 50g Bref Blue Active Hygiene
Toalettblock 50g Bref Blue Active Hygiene
39 kr
1 butik
Städutrustning & Rengöringsmedel Kärcher Gulv Gummiskrabeblad Til Gulvvasker
Kärcher Gulv Gummiskrabeblad Til Gulvvasker
Tilbehør rengøringsudstyr
407 kr
1 butik
Städutrustning & Rengöringsmedel Kärcher Easyfix SC1 SC2 SC3 SC4 SC5 Ångtvätt Handhållen Magical Ångborste Kit
Kärcher Easyfix SC1 SC2 SC3 SC4 SC5 Ångtvätt Handhållen Magical Ångborste Kit
Ångtvätt
452 kr
1 butik
Städutrustning & Rengöringsmedel Dreft Diskmedel Original 1050ml
Dreft Diskmedel Original 1050ml
90 kr
86,00 kr/L
1 butik
Städutrustning & Rengöringsmedel Cif Rengöringsmedel 750 ml 750ml
Cif Rengöringsmedel 750 ml 750ml
45 kr
60,00 kr/L
1 butik
Städutrustning & Rengöringsmedel 5Five Flaskborste Med Långt Skaft
5Five Flaskborste Med Långt Skaft
75 kr
1 butik
Städutrustning & Rengöringsmedel Songmics Pedalpapperskorg 30L Med Plasthink Gångjärnslock
Songmics Pedalpapperskorg 30L Med Plasthink Gångjärnslock
Soptunna
639 kr
1 butik
Städutrustning & Rengöringsmedel Komo Sopsäck 60L Med Knytband Svart 15 St
Komo Sopsäck 60L Med Knytband Svart 15 St
Soppåse & Sopsäck
44 kr
1 butik
Ajax Glasrengöring 750 ml Triple Action
Ajax Glasrengöring 750 ml Triple Action
40 kr
1 butik
Attitude Eko Leksaks Ytrengörare Parfymfri 800ml
Attitude Eko Leksaks Ytrengörare Parfymfri 800ml
149 kr
186,00 kr/L
1 butik
Komo Sopsäck 60L Med Förslutningsremsa Svart 20st
Komo Sopsäck 60L Med Förslutningsremsa Svart 20st
Soppåse & Sopsäck
49 kr
1 butik
HG Toalettrengöring 500 ml Eco Gel 500ml
HG Toalettrengöring 500 ml Eco Gel 500ml
Flytande
59 kr
118,00 kr/L
1 butik
Ajax Allrengöringsmedel 5L
Ajax Allrengöringsmedel 5L
195 kr
1 butik
Komo Sopsäck 60L Med Förslutningsremsa Svart 20st
Komo Sopsäck 60L Med Förslutningsremsa Svart 20st
Soptunna, Soppåse & Sopsäck, 1 st
49 kr
1 butik
Hanging Waste Bin Kitchen Organization Kit
Hanging Waste Bin Kitchen Organization Kit
182 kr
1 butik
Sopkvast Bümag Inomhus 28cm
Sopkvast Bümag Inomhus 28cm
Borste
55 kr
1 butik
Bona Wax Oil 1 Liter 1000ml
Bona Wax Oil 1 Liter 1000ml
469 kr
469,00 kr/L
1 butik
Duck Aktiv Clean Toalettrengöringstablett 38 6 g
Duck Aktiv Clean Toalettrengöringstablett 38 6 g
1 st
363 kr
1 butik
Outwell Collaps RecycleIt Bucket Matförvaring 45.5 x 34 x 28 cm Grey Mist
Outwell Collaps RecycleIt Bucket Matförvaring 45.5 x 34 x 28 cm Grey Mist
Soptunna
428 kr
503,00 kr/kg
1 butik
Kärcher Fönsterputs WV 1 Compact Care
Kärcher Fönsterputs WV 1 Compact Care
699 kr
1 butik
Clean Nordisk Blandade Mikrofibertrasor 30x30 cm 3-Pack
Clean Nordisk Blandade Mikrofibertrasor 30x30 cm 3-Pack
39 kr
1 butik
Natural Rubber Air Blower Dust Cleaner
Natural Rubber Air Blower Dust Cleaner
235 kr
1 butik
VEVOR Ultraljudsrengörare 6 L Rostfritt Stål
VEVOR Ultraljudsrengörare 6 L Rostfritt Stål
1 136 kr
1 butik
BGS Universal Rengöringsmedel 5 l För Högtrycks Ultraljudstvättar
BGS Universal Rengöringsmedel 5 l För Högtrycks Ultraljudstvättar
569 kr
1 butik
Ryobi Rbacls-03 Fönstertvättmedel 500 ml 500ml
Ryobi Rbacls-03 Fönstertvättmedel 500 ml 500ml
99 kr
198,00 kr/L
1 butik
Compact Ultrasonic Washing Machine
Compact Ultrasonic Washing Machine
187 kr
1 butik
Mini Ultrasonic Washing Machine - White
Mini Ultrasonic Washing Machine - White
294 kr
1 butik
Istex Lopi Ullschampo 500 ml 500ml
Istex Lopi Ullschampo 500 ml 500ml
199 kr
398,00 kr/L
Ej i lager
G. Funder Verkstadskvast Supergängad 30 cm
G. Funder Verkstadskvast Supergängad 30 cm
Borste
99 kr
1 butik
Delaval Kvast Pvc Med Träkärna 480 mm
Delaval Kvast Pvc Med Träkärna 480 mm
Borste
199 kr
1 butik
Arm & Hammer Power Sheets Laundry Detergent Fresh Breeze 60 ct
Arm & Hammer Power Sheets Laundry Detergent Fresh Breeze 60 ct
520 kr
1 butik
Portable Cordless Electric Air Duster
Portable Cordless Electric Air Duster
631 kr
1 butik
Goo Gone Adhesive Remover 2 Pack 8 Ounce 236ml
Goo Gone Adhesive Remover 2 Pack 8 Ounce 236ml
2 st
339 kr
1 butik
Reusable Steam Mop Pad Replacement Shark S7000
Reusable Steam Mop Pad Replacement Shark S7000
133 kr
1 butik
Kärcher Profi Base Black WPD Without Distributor
Kärcher Profi Base Black WPD Without Distributor
7 617 kr
1 butik
Salttabletter för Diskmaskiner 10kg Vit
Salttabletter för Diskmaskiner 10kg Vit
309 kr
1 butik
Katrin Hushållspapper System M2 2-lagers 180 m Blå
Katrin Hushållspapper System M2 2-lagers 180 m Blå
1 248 kr
1 butik
Hink Compact 13L Mörkgrå
Hink Compact 13L Mörkgrå
214 kr
1 butik
Snuggle Fabric Freshener 150 ml Mellow Sunshine
Snuggle Fabric Freshener 150 ml Mellow Sunshine
58 kr
387,00 kr/L
1 butik
Fizzclean Toilet Foam Cleaner 2 Bags
Fizzclean Toilet Foam Cleaner 2 Bags
2 st
219 kr
1 butik
Katrin Metalldispenser M Pappershanddukar Borstat Stål
Katrin Metalldispenser M Pappershanddukar Borstat Stål
1 563 kr
1 butik
Homcom Mülleimer Grau 20L Treteimer Abfalleimer
Homcom Mülleimer Grau 20L Treteimer Abfalleimer
700 kr
1 butik
Jojomino 10 Liter Abfalleimer Aus Massivholz mit Schwingdeckel
Jojomino 10 Liter Abfalleimer Aus Massivholz mit Schwingdeckel
459 kr
1 butik
Pedalhink 3x18 L Grå Soptunna Med Tre Fack
Pedalhink 3x18 L Grå Soptunna Med Tre Fack
1 399 kr
1 butik
Homcom Sensor Mülleimer Grau
Homcom Sensor Mülleimer Grau
548 kr
1 butik
Homcom Mülleimer Grün 20L Treteimer Abfalleimer
Homcom Mülleimer Grün 20L Treteimer Abfalleimer
830 kr
1 butik
Lavor Pro Kompakt Skurmaskin Dynamic 45B CBT
Lavor Pro Kompakt Skurmaskin Dynamic 45B CBT
29 999 kr
1 butik
Homcom Elektrischer Mülleimer ABS 430 Edelstahl Silberfarben
Homcom Elektrischer Mülleimer ABS 430 Edelstahl Silberfarben
960 kr
1 butik

Städutrustning & Rengöringsmedel: 3 saker att överväga innan du köper

Att välja rätt städutrustning är avgörande för att göra städningen både effektiv och enkel. Fundera på vilka ytor du oftast rengör hemma och välj produkter som är anpassade för dessa. Om du till exempel har många trägolv kan en mikrofibermopp vara ett bra val, medan en dammsugare med HEPA-filter är idealisk för allergiker. Genom att matcha städutrustning och rengöringsmedel med dina specifika behov sparar du både tid och energi.

Många städutrustning och rengöringsmedel finns nu i miljövänliga varianter som är skonsamma mot både miljön och ditt hem. Titta efter produkter märkta med miljömärkningar som Svanen eller Bra Miljöval. Dessa märkningar garanterar att produkterna uppfyller strikta krav gällande hållbarhet och hälsa. Att välja miljövänliga alternativ bidrar inte bara till en renare planet utan kan också förbättra inomhusmiljön i ditt hem.

För att få bästa möjliga pris på städutrustning och rengöringsmedel rekommenderar vi att du jämför priser från olika återförsäljare innan du gör ett köp. Använd PriceRunner för att snabbt se vilka erbjudanden som finns tillgängliga. Dessutom är det klokt att läsa recensioner från andra kunder för att få en bättre förståelse av produktens prestanda och hållbarhet. Kundrecensioner kan ge insikt om eventuella problem eller fördelar som inte alltid framgår av produktbeskrivningen.

STÄDUTRUSTNING & RENGÖRINGSMEDEL

Vanliga frågor

Städutrustning & rengöringsmedel är verktyg och kemikalier som används för att rengöra och underhålla hemmet. Dessa produkter inkluderar allt från dammsugare och moppar till rengöringssprayer och tvättmedel. När du väljer, överväg produktens effektivitet, miljöpåverkan och om den passar dina specifika rengöringsbehov.

Städutrustning & rengöringsmedel finns i olika typer som dammsugare, moppar, borstar, trasor samt rengöringssprayer och tvättmedel. Varje typ har sina egna fördelar beroende på ytan du behöver rengöra. Välj produkter som passar bäst för dina specifika städuppgifter.

Städutrustning & rengöringsmedel väljs bäst utifrån dina behov, ytor du ska rengöra och eventuella allergier. Tänk på effektiviteten och om produkterna är miljövänliga. Läs recensioner och jämför priser för att hitta det bästa alternativet för dig.

Du har sett 48 av 9964 produkter.
1

...

69

...

137

139

141

...

175

...

208

Annons

Relaterat hos våra butiker

Kuuleyn uppladdningsbar sladdlös elektrisk mopp med vattenspruta gjord av abs-metall för enkel rengöring av lövträplattor Laminat trä marmorgolv (grön)
I lager
Kuuleyn uppladdningsbar sladdlös elektrisk mopp med vattenspruta gjord av abs-metall för enkel rengöring av lövträplattor Laminat trä marmorgolv (grön)
MÅNGSIDIG: Den elektriska moppen hanterar sömlöst ett brett utbud av golv, från lövträ till kakel, laminat trä och marmor. Med sin automatiska framåtskjutning glider den utan ansträngning över varje yta, vilket säkerställer en fläckfri rengöring. MANÖVERBAR: Med en infällbar stång och ett mopphuvud som roterar 180° horisontellt och 90° vertikalt, erbjuder denna moppen oöverträffad flexibilitet och kontroll. Dess ergonomiska design säkerställer lätt att stå och nå, vilket gör det enkelt att rengöra även de tuffaste hörnen. LÅNGVARIG: Säg adjö till envis smuts, fotspår, djurhår och damm med vår elektriska mopp. Utrustad med ett kraftfullt 2000mAh batteri, säkerställer den utökade städsessioner, vilket håller ditt hem rent och bekvämt längre. BEKVÄM: Upplev friheten med sladdlös rengöring med vår elektriska mopp. Dess tysta drift säkerställer att du kan städa effektivt utan att störa någon. Bristen på sladdar tillåter också obegränsad rörelse, vilket gör den för inomhusutrymmen av alla storlekar. LÄTTVIKT: Designad för bekvämlighet, denna elektriska spraymopp är lätt och självgående, vilket kräver minimal ansträngning från användaren. Dess intuitiva hantering gör den lämplig för alla, inklusive barn, äldre och gravida kvinnor, vilket säkerställer ett rent hem för alla.
1 040 kr
Amazon
AmazonGå till Amazon
4-i-1 glasrengöringsborste, multifunktionell fönsterrengörare för skrapning, avtorkning, skrubbning och sprayning, kreativt hushållsrengöringsverktyg - Blå (En-Storlek)
I lager
4-i-1 glasrengöringsborste, multifunktionell fönsterrengörare för skrapning, avtorkning, skrubbning och sprayning, kreativt hushållsrengöringsverktyg - Blå (En-Storlek)
En-StorlekPP
92 kr
Shein
SheinGå till Shein
7 st återanvändbara mopptrasor, lämpliga för elektriska moppar - ersättningsmopptrasor i mikrofiber, tvättbara, lämpliga för hårda golv, kompatibla me - MOP trasa (En-Storlek)
I lager
7 st återanvändbara mopptrasor, lämpliga för elektriska moppar - ersättningsmopptrasor i mikrofiber, tvättbara, lämpliga för hårda golv, kompatibla me - MOP trasa (En-Storlek)
En-StorlekPolyester
126 kr
Shein
SheinGå till Shein
2-i-1 golvborste med långt skaft - styv borste med skrapa, lämplig för kök, kakel, kakelfogar, badkar, mattor, dusch, garage, uteplats, väggar och gol (1PC-skrapa rengöringsborste,Aprikos - Pensel med långt skaft och smal spets)
I lager
2-i-1 golvborste med långt skaft - styv borste med skrapa, lämplig för kök, kakel, kakelfogar, badkar, mattor, dusch, garage, uteplats, väggar och gol (1PC-skrapa rengöringsborste,Aprikos - Pensel med långt skaft och smal spets)
1PC-skrapa rengöringsborste,Aprikos - Pensel med långt skaft och smal spetsABS
101 kr
Shein
SheinGå till Shein
Paket med linoljesåpa
I lager
Paket med linoljesåpa
En linoljesåpa med oslagbar rengöringsförmåga, tillverkad av linolja av högsta kvalitet. Gysingesåpa linoljesåpa är fet, dryg och fri från konserveringsmedel. Biologiskt lätt nedbrytbar och märkt med Svanens nordiska miljömärkning. Rengör, återfettar och skyddar trä- och stenytor. Löser smuts redan i kallt vatten och passar därför utmärkt till traditionella skurgolv. Kan användas till all rengöring i hemmet såsom städning av kök och badrum, tvätt av penslar, utemöbler, fläckborttagning på kläder och mycket mer. Obs! Används med försiktighet på linoljefärgsmålade ytor. En riktigt bra linoljesåpa kännetecknas av att den är fet, det vill säga att den har en hög halt fettsyror. Gysingesåpa tillverkas på olja av högsta kvalitet som kallpressats ur linfröet och sedan förtvålats. Identisk med såpatillverkning på 1800-talet och tidigare. Glycerolen som frigörs avlägsnas inte vilket gör att såpan får en smidig konsistens. Flaska av återvunnen plast. Återvinn som plastförpackning. Skruva av korken på förpackningen för att underlätta återvinningen.
579 kr
Frakt 99 kr
Byggahus
ByggahusGå till Byggahus
Ytdesinfektion servett Kiilto - m tensid Etanol styckfp - 150 st
I lager
Ytdesinfektion servett Kiilto - m tensid Etanol styckfp - 150 st
Antibac singelpackade Ytdesinfektionswipe etanol med tensid är avsedd för desinfektion av mindre ytor. 75 volym% alkohol med etanol som huvudkomponent. Innehåller tensid vilket gör att ytan inte behöver förbehandlas. Dokumenterad effekt på bakterier, svampar och flera olika virus som HIV, Murine Norovirus och Adenovirus. Servetten är av 100% bionedbrytbar, av god tålig kvalite, indränkt med 7 ml vätska och 17 x 22 cm stor. Den singelpackade servetten är enkel att ha med sig i väskan eller fickan.
738 kr
Frakt 99 kr
Swemed
SwemedGå till Swemed
Handborste Vikan - 110mm rund röd hård
I lager
Handborste Vikan - 110mm rund röd hård
Skura och rengör effektivt transportband, livsmedelsbehållare och annat med denna robusta runda handskurborste med ergonomisk design som låter dig ha större tryck på borsten under användning.
138 kr
Frakt 99 kr
Swemed
SwemedGå till Swemed
Städvagn 721S
I lager
Städvagn 721S
2 474 kr
Frakt 95 kr
Gastrozogu
GastrozoguGå till Gastrozogu
Matgeek Köksrengöring Cederträ 500 ml - Multi
Ej i lager
Matgeek Köksrengöring Cederträ 500 ml - Multi
Matgeek Köksrengöring är en kraftfull alkalisk avfettningsspray framtagen för att lösa upp fett, matrester och ingrodd smuts på köksytor. Den rengör effektivt spishällar, köksbänkar, kakel, fläktkåpor och andra hårda, tåliga ytor och lämnar dem rena utan fettfilm. Den alkaliska formulan gör produkten särskilt effektiv mot envist matfett där vanliga allrengöringsmedel inte räcker till. Tillverkad i Sverige. pH cirka 11. Volym: 500ml.
136 kr
Fri frakt
Meds
MedsGå till Meds
I lager
6/10-pack mikrofibermopp-ersättningsdynor, tvättbara plattmoppdukar, refill, våt- och torranvändning för trägolv, högabsorberande rengöringsmedel
Syntetisk fiber
45 kr
Shein
SheinGå till Shein
2/10 st sömlösa multifunktionella rengöringsverktyg, dubbelsidig design för enkel rengöring, lämpliga för köksbänkskivor, bilar, möbler, stationära da - Multifärgad (10 st L,2 st L,10 st 30*30 cm,2 st L 30*30 cm,10 st 30*60 cm,10 st 30*50 cm,10 st 30*40 cm)
I lager
2/10 st sömlösa multifunktionella rengöringsverktyg, dubbelsidig design för enkel rengöring, lämpliga för köksbänkskivor, bilar, möbler, stationära da - Multifärgad (10 st L,2 st L,10 st 30*30 cm,2 st L 30*30 cm,10 st 30*60 cm,10 st 30*50 cm,10 st 30*40 cm)
10 st L,2 st L,10 st 30*30 cm,2 st L 30*30 cm,10 st 30*60 cm,10 st 30*50 cm,10 st 30*40 cmPolyester
47 kr
Shein
SheinGå till Shein
Skrubbsvamp 2-pack
I lager
Skrubbsvamp 2-pack
Repar inte ytorMjuka polyesterfibrer2-pack i snygg silverfärgDisksvampar som tar bort smuts utan att repa. Soft Pads är gjorda av mjuka polyesterfibrer som är skonsamma mot känsliga ytor, men ändå effektiva när det gäller att få bort matrester och fläckar.En disktrasa som håller för daglig användningDen silverfärgade ytan ger svamparna ett stilrent utseende som gör att de gärna får ligga framme vid diskbänken. Till skillnad från vanliga skursvampar behöver du inte oroa dig för repor på glas, porslin eller känsliga stekpannor. Med två svampar i förpackningen har du alltid en ren och fräsch att ta till.SpecifikationerMått: 13 x 8,5 cmAntal: 2 stMaterial: PolyesterFärg: Silver
35 kr
Frakt 39 kr
SmartaSaker
SmartaSakerGå till SmartaSaker
20/10/6/1 st engångs-elektrostatiskt dammtorktrasa, 360° kraftig dammtorktrasa, hanterar enkelt damm och husdjurshår, med handtag. Back to School, nöd - Blå (10 st,6 st,1 st genomskinlig krok,20 st ersättningsdukar)
I lager
20/10/6/1 st engångs-elektrostatiskt dammtorktrasa, 360° kraftig dammtorktrasa, hanterar enkelt damm och husdjurshår, med handtag. Back to School, nöd - Blå (10 st,6 st,1 st genomskinlig krok,20 st ersättningsdukar)
10 st,6 st,1 st genomskinlig krok,20 st ersättningsdukarPolyester
28 kr
Shein
SheinGå till Shein
Sopsäck LD plast PolyREG - 70L 600x900mm 80my svart - 10 st
I lager
Sopsäck LD plast PolyREG - 70L 600x900mm 80my svart - 10 st
Sopsäck tillverkad av återinsamlad, återvunnen LDPE. Ett bättre miljöalternativ som också är 100% återvinningsbart. Förpackade på rulle. Tjocklek 80 my.
44 kr
Frakt 99 kr
Swemed
SwemedGå till Swemed
Tork Rengöringsduk W1 grå
I lager
Tork Rengöringsduk W1 grå
Premium 520 är mjuk, med textilkänsla. Mjukheten gör den följsam och möjliggör rengöring i trånga hörn. Det mjuka materialet är skonsamt mot ytor för att förhindra repor. Kan användas med alla slags lösningsmedel för rena ytor. 1-lager. Grå rulle. Perforerad, 950 ark. Torks artikelnummer: 520304 Längd: 361m Bredd: 43cm
2 611 kr
Fri frakt
Kontorsmaterial.se
Kontorsmaterial.seGå till Kontorsmaterial.se

Du har sett 16 av 15104 produkter.

Annons

Effektiv städning med rätt städutrustning och rengöringsmedel

Att hålla hemmet rent och fräscht är enklare med rätt produkter. Med rätt rengöringsmedel och städutrustning blir städningen både effektiv och smidig. Från flytande rengöringsmedel till dammvippor och ångtvättar, det finns något för varje behov. Genom att använda PriceRunners smarta filter kan du enkelt hitta de produkter som passar dig bäst.

Välj rätt rengöringsmedel för alla ytor

Olika ytor kräver olika typer av rengöringsmedel. För att få bästa resultat är det viktigt att välja rätt produkt. Flytande rengöringsmedel är populära för sina mångsidiga användningsområden och finns i olika varianter för specifika ytor. De är effektiva för kök, badrum och andra områden i hemmet. Med rätt rengöringsmedel kan du enkelt hålla ytorna skinande rena och hygieniska.

Städutrustning för alla behov

Att ha rätt städutrustning kan göra stor skillnad i hur effektivt du kan städa. En flatmopp är exempelvis idealisk för att snabbt torka av golv, medan en dammvippa är perfekt för att ta bort damm från svåråtkomliga platser. För mer grundlig rengöring kan en ångtvätt vara ett bra val. Den använder ånga för att lösa upp smuts och bakterier, vilket gör den särskilt användbar i kök och badrum. Genom att använda städutrustning som passar dina behov kan du spara tid och energi.

Praktiska produkter för avfallshantering

Att hantera avfall på ett effektivt sätt är en viktig del av städningen. Med rätt produkter för avfallshantering kan du enkelt sortera och förvara skräp tills det är dags att slänga det. Det finns olika typer av soptunnor och påsar som är anpassade för olika behov. Välj en lösning som passar ditt hushåll och gör avfallshanteringen smidigare.

Toalett- och hushållspapper för dagligt bruk

Toalett- och hushållspapper är en nödvändighet i varje hem. För att säkerställa att du alltid har tillräckligt hemma kan du använda PriceRunner för att jämföra olika alternativ. Toalett- & hushållspapper finns i olika storlekar och kvaliteter för att passa olika behov. Genom att välja rätt produkt kan du både spara pengar och få en bättre användarupplevelse.

Dispensrar för smidig hantering

Dispensrar kan vara praktiska för att organisera och hantera olika produkter i hemmet. De finns i olika utföranden för att passa olika typer av papper och rengöringsmedel. En dispenser kan hjälpa till att hålla ordning och minska slöseri. Välj en modell som passar ditt hem och dina behov för att förenkla vardagen.

Smarta verktyg som hjälper dig att hitta rätt

Genom att använda PriceRunners olika verktyg kan du enkelt navigera dig fram till rätt alternativ. Utöver att jämföra priser kan du också ta hjälp av smarta filter, läsa användarrecensioner och se prishistorik.

Filtrera och sortera

Du kan filtrera på allt från önskat maxpris och märke till mer detaljerade egenskaper som material eller färg. Det gör att endast de produkter som är relevanta för dig visas. Förutom att priset kan variera mellan olika butiker är det också vanligt att leveranssätt, fraktkostnad och betalningsalternativ skiljer sig åt. Därför har vi gjort det möjligt att filtrera butikerna efter dessa faktorer, så att du lättare kan hitta det bästa alternativet för dig.

Recensioner: Se vad andra tycker om produkten

Recensioner från andra användare kan ge värdefulla insikter i produktens egenskaper och hållbarhet. Produktens betyg hjälper dig att snabbt bedöma populariteten och kundnöjdheten.

Prishistorik: Säkerställ att du hittat en bra deal

För att du ska vara helt säker på att ditt köp är en bra deal har du möjlighet att se prishistorik för produkten. Här kan du enkelt se prisutvecklingen och därmed snabbt avgöra om det faktiskt är en bra deal eller inte. Välj om du vill visa prishistorik för den senaste månaden, eller om du vill jämföra den under längre tid. Genom att klicka på “Välj butik” kan du även se historiken för en specifik butik.

Inspiration

Pollenallergi - 6 tips för att överleva våren

Pollenallergi - 6 tips för att överleva våren

Av Klarna

Populära sökningar i Städutrustning & Rengöringsmedel

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • Om oss
  • Kontakt
  • Nyhetsrum
  • Jobba hos oss

Sedan 1999 har PriceRunner hjälpt miljontals besökare att hitta bästa produkterna till bästa priserna.

PriceRunner är helt oberoende och gratis att använda. Vår vision är att vara tjänsten du alltid kan lita på vid jämförelse av produkter och priser. År 2022 blev PriceRunner en del av Klarna.

Du kan jämföra priser och produkter med oss i:

Danmark, UK, Sverige, Norge, USA, Tyskland, Österrike, Finland, Frankrike, Irland, Italien, Nederländerna, Spanien
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Bilder på den här hemsidan kan vara AI-genererade.