Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LG SN4 är 3 047 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
I SN4 från LG har du en soundbar som ger mer inlevelse i filmer och spel. SN4 från LG förhöjer upplevelsen när det kommer till både spel och film. Byxfladdret kommer från subwoofern. Mullret ger en extra dimension till filmupplevelsen. Detta är ett system för att få ett bredare tv-ljud och en härligare filmkänsla.
Soundbars har blivit vanligare för att förstärka filmen och finns i väldigt många hem. Denna smidiga soundbar målar upp filmens ljud och ger dig en starkare upplevelse än vad tevens inbyggda högtalare kan ge. Byxfladdret kommer från subwoofern. Lätt att gömma i ett hörn för ögat men en njutning att uppleva. Detta system är framtaget för att ge större inlevelse när det kommer till filmer och tv-spel.
Du ansluter lätt andra enheter med en HDMI-kabel. Det är den typ av kabel som är vanligast när det kommer till att ansluta exempelvis spelkonsoler eller mediaspelare. Den har även ARC som ger möjlighet att få TV-ljudet till systemet utan extra kablar. Systemet har den klassiska svarta färgen som är absolut vanligast när det kommer till elektronik och högtalare till hemmabio.
Som du förstår så är SN4 en en hemmabio med många praktiska specifikationer. SN4 kostar 3047.06 kr och är en topprankad hemmabiosystem sett till popularitet på PriceRunner. Den har ett bra snittbetyg på 4.7 av 5, och dess komponenter gör att den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LG SN4 |
| Märke | LG |
| Typ | Soundbars |
Typ | |
| Subwoofer | Ja |
| Anslutning till subwoofer | Trådlös |
| Subwoofer-konstruktion | Basreflex |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| 3D | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Nej |
| Automatisk ljudkalibrering | Nej |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| DSP | Nej |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Appstyrning | Ja |
Anslutningar | |
| HDMI Pass-Through | Nej |
| Antal HDMI | 1 st |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 st |
| Anslutningar | Optisk S/PDIF, HDMI |
| Utgångar | HDMI |
| Antal HDMI Out | 1 st |
| HDCP version | 1.4 |
Watt | |
|---|---|
| Total watt (soundbar) | 300.0 W |
| Watt (subwoofer) | 220 W |
Ljud | |
| Surroundljudformat | LPCM, DTS digital surround, Dolby Digital |
| Kanalseparation | 2.1 |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (drift) | 23.0 W |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-codec | SBC, AAC |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 4.0 |
Mått | |
| Vikt (subwoofer) | 5.3 kg |
| Bredd (soundbar) | 89.0 cm |
| Höjd (soundbar) | 5.7 cm |
| Djup (subwoofer) | 26.1 cm |
| Vikt (soundbar) | 2.1 kg |
| Höjd (subwoofer) | 39.0 cm |
| Bredd (subwoofer) | 17.1 cm |
| Djup (soundbar) | 8.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-07-03 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .