Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung HW-B650 är 3 177 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med denna ljudlimpa från Samsung ger du filmer och spel en extra skjuts med ljudet. Detta system bygger på att du ska mötas av ljudbilden och ger en härlig filmkänsla. Subwoofern ger extra djup till ljudet vid explosioner och tyngd när det behövs. Denna hemmabio är utrustad för att klara flera olika ljudformat och blir på så sätt ett tryggare val för framtiden.
Det är lätt att förstå varför soundbars har blivit en vanligare enhet för att förhöja teve-ljudet då de fungerar bra och är lätta att hantera. Denna smidiga soundbar målar upp filmens ljud och ger dig en starkare upplevelse än vad tevens inbyggda högtalare kan ge. Subwoofern går lätt att ställa i ett hörn och gömma för ögonen men mullrar på bra vid explosionerna. Tack vare att systemet klarar ljudformatet Dolby Digital kan du få surroundljudet i filmtjänster som exempelvis Viaplay och Netflix.
Du ansluter lätt andra enheter med en HDMI-kabel. Det är den typ av kabel som är vanligast när det kommer till att ansluta exempelvis spelkonsoler eller mediaspelare. Den har även ARC som ger möjlighet att få teve-ljudet till systemet utan extra kablar. Den kan även ta emot bluetooth, något som finns i alla smarta telefoner och surfplattor. Därmed kan du strömma musik trådlöst till systemet.
Som du förstår så är Samsung HW-B650 en ett hemmabiosystem med många praktiska specifikationer. Just nu kostar Samsung HW-B650 3177.00 kr här på PriceRunner. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hemmabion till ett bra köp. Har den funktionerna du vill ha så blir du säkert nöjd.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung HW-B650 |
| Märke | Samsung |
| Typ | Soundbars |
Typ | |
| Subwoofer | Ja |
| Anslutning till subwoofer | Trådlös |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| 3D | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Nej |
| Automatisk ljudkalibrering | Nej |
| Multirum | Nej |
| (ARC) Audio Return Channel | ARC |
| Simulerat surroundljud | Ja |
| DSP | Nej |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Appstyrning | Nej |
Högtalarelement: Antal & Storlekar | |
| Antal element på soundbar | 7 |
Watt | |
| Total watt (soundbar) | 430.0 W |
Ljud | |
| Surroundljudformat | DTS 5.1, Dolby Atmos, LPCM, DTS:X, Dolby Digital 5.1 |
| Kanalseparation | 3.1 |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-07-26 |
Anslutningar | |
|---|---|
| HDMI Pass-Through | Nej |
| Antal HDMI | 1 st |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 st |
| Anslutningar | USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| Utgångar | HDMI |
| Antal HDMI Out | 1 st |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-codec | SBC, AAC |
| Bluetooth | Ja |
Mått | |
| Vikt (subwoofer) | 5.08 kg |
| Bredd (soundbar) | 103.124 cm |
| Höjd (soundbar) | 5.8 cm |
| Djup (subwoofer) | 29.464 cm |
| Vikt (soundbar) | 3.1 kg |
| Höjd (subwoofer) | 34.544 cm |
| Bredd (subwoofer) | 18.288 cm |
| Djup (soundbar) | 10.414 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .