Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna BPA-fria blender från Raw Mixer mixar ihop din smoothie på nolltid. Servera den därefter direkt från kannan.
Prova flexibla betalningar med
BarLife
Raw Blender X 1300 Vit 1.8hk 1.2l 1300w
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Raw Mixer X 1300 är 1 469 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
En fördel med att kannan är gjord i plast är att den är väldigt tålig, så du behöver inte oroa dig för att den ska gå sönder. Pulsfunktionen kan vara praktisk om du ska mixa frysta frukter eller andra tuffare ingredienser.
Du kan prisjämföra den här blendern här på PriceRunner, just nu har den ett lägsta pris på 1469.00 kronor. Priset är under genomsnittet för den här kategorin, vilket gör den här blendern till ett riktigt prisvärt köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Raw Mixer X 1300 |
| Märke | Raw Mixer |
| Typ | Blenders med kanna |
Strömkälla | |
| Effekt | 1300 W |
Mått | |
| Vikt | 3.8 kg |
| Höjd | 45.5 cm |
| Bredd | 19.5 cm |
| Djup | 22.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-10-13 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 1200.0 ml |
| Färg | Vit |
| Tillverkarfärg | white |
| Egenskaper | Måttindikator på kannan, Tål varma vätskor, Nedstötarstav, BPA-fritt, Pulsfunktion, Diskmaskinsvänliga delar, Justerbar hastighet, Iskrossare |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 1 st |
| Antal hastigheter | 15 |
| Antal program | 3 |
| Program | Smoothie, Torrvaror, Soppa |
| Antal blad på kniven | 6 st |
| Varv per minut | 30000 rpm |
| Styrka | 1.8 hk |
| Kannmaterial | Tritanplast |
| Basmaterial | Metall |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .