Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Raw Mixer Raw Mixer X 1500 är en BPA-fri blender där du mixar din juice direkt i den medföljande kannan. Behållaren som medföljer den här blendern har en kapacitet på 1 200 ml.
Prova flexibla betalningar med
BarLife
Raw Blender X 1500 Sort 2.0hk 1.2l 1500w
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Raw Mixer X 1500 är 1 719 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Med en blender i din ägo kommer du inse att den kan användas till mycket. Att uppgradera till en nyare och mer kraftfull mixer ger dig alla möjliga nya alternativ när du gör dina smoothies. Om du skaffar en som är tillräckligt kraftfull kommer den utan problem att kunna krossa isbitar till smoothien eller drinken. Du kan alltså ha väldigt mycket användning för en blender!
Om du undrar över materialet i basstationen så är den tillverkad av metall. Tack vare iskross-funktionen kan du göra schyssta drinkar hemma.
Om du prisjämför den här produkten mellan olika återförsäljare kommer du se att den för närvarande har ett lägst pris på 1719.00 kronor. Priset är under genomsnittet för den här kategorin, vilket gör den här blendern till ett riktigt prisvärt köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Raw Mixer X 1500 |
| Märke | Raw Mixer |
| Typ | Blenders med kanna |
Strömkälla | |
| Effekt | 1500 W |
Mått | |
| Vikt | 3.9 kg |
| Höjd | 45.5 cm |
| Bredd | 19.5 cm |
| Djup | 22.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-09-15 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 1200.0 ml |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | black |
| Egenskaper | Måttindikator på kannan, Tål varma vätskor, BPA-fritt, Pulsfunktion, Diskmaskinsvänliga delar, Iskrossare, Steglös hastighetsreglering |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 1 st |
| Antal program | 4 |
| Program | Smoothie, Torrvaror, Soppa, Gröna smoothies |
| Antal blad på kniven | 6 st |
| Varv per minut | 30000 rpm |
| Styrka | 2.0 hk |
| Kannmaterial | Tritanplast |
| Basmaterial | Metall |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .