Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här trendiga BPA-fria blendern mixar du din smoothie direkt i en kanna, redo att serveras på nolltid. Blendern har en motor med en medelhög effekt på 800 watt.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Smeg 50's Style BLF03WHEU är 2 290 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 17 jämförda butiker.
En blender är ett väldigt användbart hjälpmedel i köket och kan användas till mycket. Den frekventa smoothie-drickaren kommer märka att det är mycket lättare att experimentera med ingredienser och smaker med en riktigt bra mixer. Om du skaffar en som är tillräckligt kraftfull kommer den utan problem att kunna krossa isbitar till smoothien eller drinken. Du kan alltså ha väldigt stor nytta av en blender i ditt kök!
Denna mixer är utrustad med en kniv med fyra blad, vilket ger en mer effektiv mixning. Blendern är anpassad för att kunna krossa is, perfekt till lördagsdrinken.
Om du prisjämför den här produkten mellan olika återförsäljare kommer du se att den för närvarande har ett lägst pris på 2290.00 kronor. Den har hög genomsnittlig rating på 5/5 vilket gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Smeg 50's Style BLF03WHEU |
| Märke | Smeg |
| Typ | Blenders med kanna |
Strömkälla | |
| Effekt | 800 W |
Mått | |
| Vikt | 4.0 kg |
| Höjd | 39.7 cm |
| Bredd | 19.7 cm |
| Djup | 16.3 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-09-07 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 1500.0 ml |
| Färg | Vit |
| Tillverkarfärg | White |
| Egenskaper | Måttindikator på kannan, Rengöringsprogram, Pulsfunktion, Justerbar hastighet, Iskrossare |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 1 st |
| Antal hastigheter | 4 |
| Antal program | 4 |
| Program | Smoothie, Gröna smoothies |
| Antal blad på kniven | 4 st |
| Kannmaterial | Tritanplast |
| Basmaterial | Aluminium |
| Sladdlängd | 100.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .