Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna snygga mixer från Smeg mixar ihop din juice på nolltid. Servera den därefter direkt från kannan. Motorns kraftfulla effekt på 1 800 watt gör att den klarar av att mixa allt d
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Smeg High-Performance BLC01BLMEU är 3 895 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
En blender är ett väldigt användbart hjälpmedel i köket och kan användas till mycket. Kämpar din gamla smoothie lite med vissa frukter och grönsaker? Då kan det vara värt att investera i en mer kraftfull modell. Trött på att mixa pannkakssmeten för hand? Släng bara alla ingredienserna i mixern och luta dig tillbaka medan den gör jobbet åt dig. Du kan alltså ha väldigt mycket användning för en blender!
Kannan du får med denna mixer är gjord av plast. En stor fördel med en plastkanna är att den är robust och tålig, så du behöver inte vara rädd för att den ska gå sönder. Den medföljande tampern gör att du enkelt kan se till att alla ingredienser mixas och att inget fastnar på sidorna.
Du kan prisjämföra den här blendern här på PriceRunner, just nu har den ett lägsta pris på 3895.00 kronor. Priset för den här produkten är högre än genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här blendern till en högkvalitativ produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Smeg High-Performance BLC01BLMEU |
| Märke | Smeg |
| Typ | Blenders med kanna |
Strömkälla | |
| Effekt | 1400 W |
Mått | |
| Vikt | 6.1 kg |
| Höjd | 42.1 cm |
| Bredd | 16.8 cm |
| Djup | 22.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-10-05 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 1500.0 ml |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Egenskaper | Måttindikator på kannan, Rengöringsprogram, Tål varma vätskor, Nedstötarstav, Pulsfunktion, Diskmaskinsvänliga delar, Display, Justerbar hastighet, Iskrossare |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 1 st |
| Antal hastigheter | 9 |
| Antal program | 5 |
| Program | Smoothie, Gröna smoothies |
| Antal blad på kniven | 6 st |
| Kannmaterial | Tritanplast |
| Basmaterial | Aluminium |
| Sladdlängd | 100.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .