Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här är ett bra val för dig som föredrar en espresso. Utöver kaffe kan du även få varmvatten från denna bryggare. Den inbyggda mjölkskummaren är perfekt för latte och cappucino.


Från WittShop
Sage SES985BSS Espressomaskin Borstat Rostfritt Stål
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Sage Oracle Jet SES985BSS är 17 581 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
Har du bestämt dig för att unna dig en ny kaffemaskin? Idag finns det många olika sätt att brygga kaffe på, till exempel pour over, cold brew och espresso. Oracle Jet SES985BSS är en kaffemaskin med inbyggt dropptråg.
Bryggkapaciteten är på två koppar och passar därför perfekt i det mindre hushållet. Kaffe innehåller koffein som kan hjälpa till att förbättra fysisk prestation, vilket gör det till en populär dryck bland idrottare.
Espresso är även basen i café latte och cappuccino, så en espressomaskin är både mångsidig och användbar. Komplettera den med en mjölkskummare för att kunna göra många olika kaffedrycker.
Om du prisjämför den här kaffemaskinen på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 17581.00 kr. Det är också en av de mest populära modellerna. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sage Oracle Jet SES985BSS |
| Märke | Sage |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Rostfritt stål |
Strömkälla | |
| Effekt | 1600 W |
Mått | |
| Vikt | 12.1 kg |
| Djup | 38.1 cm |
| Höjd | 36.8 cm |
| Bredd | 42.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-10-11 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 2 |
| Bryggtid (min) | 1.0 min |
| Bryggtryck | 9.0 bar |
| Egenskaper | Display, Droppbricka, Avtagbar vattentank |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Automatisk avstängning, Automatisk rengöring, Inbyggd Wi-Fi, Justerbar temperatur på värmeplatta, Kalkindikator, Programmerbar, Varmvattenfunktion, Timer, Indikator för tom vattentank |
| Färg | Rostfritt stål |
| Tillverkarfärg | Brushed Stainless Steel |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Ja |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 2.3 L |
| Kapacitet (koppar) | 2 Koppar |
| Kapacitet (mjölkkanna) | 0.48 L |
| Sladdlängd | 100.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .