Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här espressomaskinen kan du göra riktigt gott kaffe. För mindre mängder kaffe är den här maskinen ett bra val
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.80.SB är 4 412 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Med denna kaffebryggare kan du spara pengar genom att brygga ditt eget kaffe hemma istället för att köpa dyra kaffevaror på kaféer eller restauranger.
Kaffe är en social dryck som ofta dricks i sällskap med andra människor, vilket kan bidra till att förbättra sociala relationer.
Om du prisjämför den här kaffemaskinen på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 4412.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet. Den har ett bra snittbetyg på 4.60 av 5 och alla funktioner gör den till en riktigt högkvalitativ kaffemaskin.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.80.SB |
| Märke | De'Longhi |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Plast, Rostfritt stål |
Strömkälla | |
| Effekt | 1450 W |
Mått | |
| Vikt | 8.9 kg |
| Höjd | 35.0 cm |
| Bredd | 24.0 cm |
| Djup | 44.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-10-20 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 2 |
| Bryggtryck | 15.0 bar |
| Egenskaper | Display, Termoblock, Droppbricka |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Automatisk rengöring, Kalkindikator, Programmerbar, Varmvattenfunktion |
| Färg | Silver |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Ja |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 1.8 L |
| Kapacitet (koppar) | 2 Koppar |
| Sladdlängd | 130.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .