Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

HP P19890-H21 480GB är av typen SSD och har plats för 480 GB lagring. Modellen har formfaktor 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på HP P19890-H21 480GB är 21 164 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Är det dags att uppgradera lagringen i laptopen så kan du kolla på denna interna SSD. Läs- och skrivhastigheten för SSD:n ligger på 510 MB respektive 400 MB. Det är ett mått som berättar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken. Med en SSD-enhet helt fri från rörliga delar så blir hårddisken både strömsnål och okänslig mot vibrationer.
HP har här en SSD som kan ersätta din existerande hårddisk. En SSD har bättre prestanda än en hårddisk. Den rymmer 480 GB och läs- och skrivhastighet ligger på 510 MB respektive 400 MB.
Som du förstår så är HP P19890-H21 480GB en modell med många praktiska egenskaper. Du kan prisjämföra den här SSDn här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 21163.75 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här hårddisken till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HP P19890-H21 480GB |
| Märke | HP |
Strömförsörjning | |
| Effektförbrukning (läs) | 2.5 W |
Mått | |
| Vikt | 680.0 g |
| Bredd | 32.0 mm |
| Höjd | 108.0 mm |
| Djup | 159.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-08-11 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 480 GB |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 76000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 39500 IOPS |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 510 MB/s |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 400 MB/s |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .