Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Detta är en mekanisk HDD-disk med plats för 2 TB. Den ger dig tillgång till filerna när du behöver dem.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital My Passport V3 USB 3.0 2TB är 939 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 18 jämförda butiker.
När vi idag lagrar saker mer digitalt kan en ny intern hårddisk vara precis det du behöver för att få plats med dina program eller dokument. I den här modellen får du en HDD-disk som är uppbyggd med magnetiska skivor och som länge har varit det bästa lagringsmediet för mycket data.
Den mekaniska hårddisken från Western Digital är framtagen för att monteras i en dator och ger dig prisvärd lagring. Den rymmer 2 TB och den ansluts med USB-A-anslutning.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Western Digital My Passport V3 USB 3.0 2TB. Om du prisjämför den här hårddisken på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 939.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet.. Den har ett bra snittbetyg på 4.3 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital My Passport V3 USB 3.0 2TB |
| Märke | Western Digital |
Specifikationer | |
| Storlek | 2000 GB |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Extern |
Mått | |
|---|---|
| Vikt | 120.0 g |
| Bredd | 75.0 mm |
| Höjd | 11.2 mm |
| Djup | 107.2 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-01-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .