Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här är en SSD-enhet med lagringskapacitet på 1 TB. Den här modellen har formfaktor 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Senetic
Ultimate SU800 - 1024 GB - 2.5" - 560 MB/s - 6 Gbit/s ASU800SS-1TT-C
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Adata Ultimate SU800 ASU800SS-1TT-C 1TB är 1 871 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 8 jämförda butiker.
Är det dags för en ny SSD i datorn? Då kanske den här modellen från Adata är ett alternativ. Med en lagringskapacitet på 1 TB har du alla förutsättningar för att kunna spara bilderna från semesterresan tillsammans med dina favoritfilmer. SSD-enhetens läs- och skrivhastighet ligger på 560 MB respektive 520 MB, vilket är ett mått på hur snabbt det går att läsa och skriva filerna på disken.
Uppgradera din befintliga lagring till denna SSD och du får en strömsnålare och tystare hårddisk än t.ex. en HDD-disk. Du kan lagra material på upp till 1 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 560 MB respektive 520 MB.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Adata Ultimate SU800 ASU800SS-1TT-C 1TB. Du kan prisjämföra den här SSDn här på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 1871.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4.5 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Adata Ultimate SU800 ASU800SS-1TT-C 1TB |
| Märke | Adata |
Mått | |
| Vikt | 47.5 g |
| Bredd | 69.9 mm |
| Höjd | 7.0 mm |
| Djup | 100.5 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-12-28 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 560 MB/s |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 520 MB/s |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .